Poznaj skuteczną komunikację z ChatGPT

WYPEŁNIJ FOMULARZ

I ODBIERZ BEZPŁATNEGO E-BOOKA TERAZ!

Pobierz ebook, w którym przygotowałam dla Ciebie podstawowe zasady tworzenia promptów

oraz aż 60 przykładów promptów w obszarach: biznesu, marketingu, mediów społecznościowych, bloga, kreatywnego myślenia, życia prywatnego.

ZASADY TWORZENIA PROMPTÓW

60 GOTOWYCH PROMPTÓW

ZWIĘKSZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Poznaj najważniejsze zasady tworzenia promptów, czyli poleceń/pytań, które wpisujesz w ChatGPT, aby otrzymać pożądaną odpowiedź.

Umiejętność korzystania ze sztucznej inteligencji jest jedną z najważniejszych umiejętności przyszłości. Już dzisiaj rozwiń swoje kompetencje, wyprzedź konkurencję i zaskocz swoich znajomych!

Skorzystaj z aż 60 przykładów promptów w obszarach: biznesu, marketingu, mediów społecznościowych, bloga, kreatywnego myślenia, życia prywatnego.

O AUTORCE

Ekspertka marketingu online

Od 18 pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoim klientom jako szkoleniowiec, specjalistka online marketingu i przedsiębiorca. Jest właścicielką agencji marketingowej Blue Brand, członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz dyrektorem oddziału Polish Business Club. Szkoli doradców marki osobistej w Instytucie Marki osobistej.


Autorka i współautorka 10 książek, działaczka społeczna i pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu oraz charytatywnie, wspierając ważne inicjatywy. Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane, m.in. otrzymała Złotą Odznakę za strategię Public Relations przyznawaną przez Instytut Rozwoju Biznesu. O jej działaniach informowały  media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.


Na co dzień realizuje się, ucząc i inspirując ludzi do aktywnego budowania silnej marki osobistej w Internecie oraz uprawiając offroad i podróżując.

Justyna Kopeć

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po zostawieniu danych koniecznie przejdź na swój adres mailowy i potwierdź subskrypcję.

Znajdziesz mnie:

Copyright by JustynaKopec.pl

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Regulaminem