Dołącz do bezpłatnego mini kursu online

Instagram dla początkujących

Pokażę Ci jak w łatwy i przyjemny sposób sprawić, żebyś była dumna ze swojego Instagrama.
Niech Twój profil na Instagramie przedstawi Ciebie z najlepszej, prawdziwej strony, a Ty dzięki temu zyskasz zaangażowanych odbiorców oraz klientów.

FORMULARZ ZAPISÓW

.

Jakie zagadnienia będziemy poruszać?

Co dla Ciebie wynika z tego, że założysz swój profil na Instagramie?

Jak zbudować idealne BIO na swoim profilu na Instagramie?

Co się składa na post na Instagramie i jak to wykorzystać w swojej komunikacji?

Jakie treści zamieszczać na Instagramie, aby przyciągać klientów?

Jakie aplikacje pomogą Ci prowadzić fantastyczny profil na Instagramie?

Jak uspójnić swój profil na Instagramie?

W jaki sposób prezentować się na Instagramie, aby mieć lepsze zasięgi i odpowiednie kontakty?

Dlaczego powinniśmy używać hashtagów i jakie jest ich znaczenie?

O co chodzi z InstaStory i jak z nich korzystać?

Kto powinien wziąć udział w mini kursie online z Instagrama?

Osoby, które pragną w autentyczny sposób pokazać swoją wartość i ofertę innym.

Osoby, które uważają, że ich profil na Instagramie może być lepszy, ale nie wiedzą, jak go zmienić.

Osoby, które chcą konkretnej wiedzy i wskazówek, jak działać krok po kroku.

Mini kurs online rozpoczynamy w poniedziałek, 27 września!

Sprawdź w 3 dni moje metody i zobacz, jak skutecznie działają w Twoim przypadku!

Jak wygląda mini kurs online?

Przez 3 dni rano otrzymujesz ode mnie maila z ćwiczeniami w PDF,
o zaś 21:00 spotykamy się podczas transmisji na żywo/webinarze!

l

27 września (poniedziałek)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 LIVE

Widzimy się na grupie uczestników mini kursu online na Facebooku podczas Live. Przybliżę Ci założenia Wyzwania, zastanowimy się nad przesłanymi ćwiczeniami.

l

28 września (wtorek)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 WEBINAR "Jak rozhulać swój Instagram w 30 dni?"

Dostaniesz ode mnie link do pokoju webinarowego, abyś mogła się wcześniej zarejestrować. Wieczorem dam Ci wyjątkową wiedzę i narzędzia.

l

29 września (środa)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 LIVE

Widzimy się na grupie uczestników mini kursu online na Facebooku podczas ostatniego Live. To będzie dobry czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i podsumować ćwiczenia oraz celebrować Twoje sukcesy.

Czy wiesz, że

  • konta na Instagramie w Polsce ma ponad 9 milionów osób?
  • pierwsze wrażenie, także w mediach społecznościowych, możesz zrobić tylko raz?
  • co trzecia osoba, którą poznajesz, wyrabia sobie opinię o Tobie po zajrzeniu na któryś z Twoich profili w mediach społecznościowych?
  • ponad 80% klientów sprawdzi Twój profil zanim od Ciebie kupi?

Daj sobie szansę na zmianę i zapisz się teraz na bezpłatny mini urs online, który stworzyłam specjalnie dla Ciebie!

Do końca zapisów pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Mini kurs online “Instagram dla początkujących” poprowadzi

Justyna Kopeć

praktyk biznesu, ekspertka marketingu online, autorka książek

Uczę tego, co sama przerobiłam. Pokazuję na własnym przykładzie i przykładzie moich klientów, że można i jak można zbudować swoją markę. Jestem osobą, która z sukcesem przeprowadza klientów przez proces budowania marki osobistej i zarabiania w świecie online!

Jeśli jesteś gotowa na osobisty przełom i szukasz kogoś, kto skutecznie i szybko przeprowadzi Cię przez ten proces – wybierz mnie na swojego przewodnika po meandrach marketingu internetowego. Twój czas jest teraz!

Co o współpracy mówią inni?

Przeczytaj polecenia i rekomendacje osób, które już ze mną współpracowały, a następnie sprawdź mnie sama.

Warsztaty z "Facebooka" oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw. Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Monika Niżnik

Warsztaty Facebook Shift to jedyne takie szkolenie na rynku. Justyna pokaże Ci obszary, gdzie idzie Ci dobrze i wskaże te, gdzie możesz coś poprawić. Formuła szkolenia bez checklisty, gotowych pdf do wydrukowania, bez nagrań filmów do odsłuchania. Czysta praktyka na własnym fanpage'u. Co mi dały warsztaty? Pokazały czego jeszcze nie wiem o Facebooku i jak skutecznie prowadzić fanpage. Gorąco polecam!

Lilianna Falencikowska

Dziękuję Justyno za ten czas i za Twoją wiedzę. Za Twoje słowa, które wybrzmiewają jeszcze we mnie, aby się tak nie spinać i czasami odpuścić, bo wtedy dzieją się cuda. Dziękuję z całego serca wszystkim osobom, które brały udział razem ze mną w tych warsztatach, że dzieliliście się swoimi doświadczeniami, bo to dla mnie bezcenne.

Joanna Andreasik

To było niesamowite szkolenie warsztatowe! Dziękuję Justyna Kopeć za to, że po pierwsze inspirujesz do pracy ze sobą samym, do zaglądnięcia wgłąb siebie i dostrzeżenia własnego potencjału. Tak bardzo brakuje nam wiary w siebie. A tu każde spotkanie z Tobą i uczestnikami warsztatów, dawało mi coraz mocniejsze przekonanie, ba - pewność, że każdy z nas jest wyjątkowy, ja również. Polecam z całego serca warsztaty z Justyną. To trzeba przeżyć!

Ewa Sibrecht

Świetnie przygotowane, nietuzinkowe warsztaty! Tu nie ma zbędnych monologów, pracujemy w grupach, wymieniamy się doświadczeniami, a Justyna to wszystko zbiera do kupy i podsumowuje. Dostaniesz konkretne i jasne wytyczne jak zaistnieć w mediach społecznościowych, żeby być zauważonym. Szczerze polecam.

Alina Wójtowicz

Jeśli nie jesteś pewien czy praca online i wykorzystanie mediów społecznościowych może być dobrym narzędziem do budowania relacji i zarabiania pieniędzy to szkolenie z Justyną Kopeć jest dla Ciebie. W bardzo prosty sposób przekazana ogromna wiedza i przyjazna atmosfera to nie jedyne zalety szkolenia. Ale nie musisz mi wierzyć - możesz to sprawdzić osobiście. Dzìekuję Justynko za czas i zaangażowanie.

Małgorzata Kozłowska

Warsztaty u Justyny to warsztaty bardzo rozwojowe. Media społecznościowe to narzędzia, ale człowiek powinien być tu najwyższą wartością. To spotkanie z Justyną było o człowieku - prawda, spójność, misja - te wartości, które przyświecają mi w pracy. Bardzo doceniam ten czas, w którym Justyna otworzyła przestrzeń do bezpiecznego przyjrzenia się sobie i wydobycia z siebie dobra, które każdy ma do zaoferowania drugiemu. Świetnie, że można to dawać również przy użyciu mediów społecznościowych. Najważniejsze jednak zobaczyć to w sobie i poczuć. Za to serdecznie dziękuję i z serca polecam każdemu.

Magdalena Gustaw

Bez wahania polecam warsztaty u Justyny. Duża dawka wiedzy przekazana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Świetny sposób prowadzenia, który angażuje uczestników do działania. To szkolenie to nie same techniczne porady i triki, to wspaniałe przeżycie, które pozwala przełamać mentalne bariery. Podejmij decyzję! Zapisz się i zdobądź praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz w obecnych czasach, gdzie wszystko przenosi się do internetu.

Bartłomiej Mazgaj

Facebook Shift to praktyczny warsztat - to ogromna wiedza, duża dawka informacji, ćwiczenia, narzędzia, cenne wskazówki, to odkrywanie zakamarków tego medium, o których do tej pory nie miałaś/eś pojęcia. Ale to dopiero początek... Facebook Shift to przede wszystkim spotkanie z pełną pasji, inspirującą Kobietą -> Justyną Kopeć, która jak najlepszy przewodnik zaprowadzi Cię do najgłębszych zakamarków Twojego wnętrza. Dzięki niej przekonasz się, że jesteś wyjątkowa/y, odkryjesz siebie na nowo, zajrzysz do swojego serca, odpowiesz na pytania, które zadane w odpowiedni sposób zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz. To piękna podróż do celu. Facebook Shift to również owocna praca z fantastyczną grupą różnych osób i osobowości - ciekawych, kolorowych - dzięki nim złapiesz inną perspektywę, naładujesz baterie, spojrzysz na siebie inaczej - dasz wartość i otrzymasz wartość. Chcesz rozwijać swój biznes w social mediach? Zrób to z Justyną - szczerze polecam

Aleksandra Król

Justyna jest ekspertem, z którym warto podjąć doskonalenie siebie. Odpowiada na każde pytanie bardzo rzeczowo. Jej szkolenia nie są sztampowe, wręcz przeciwnie są jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli chcesz zrozumieć jak działają social media, jak budować swoją markę osobistą to skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Justyny. To prawdziwy autorytet wśród trenerów. Dziękuję Justyno, że zbudowałaś mnie od nowa.

Barbara Czerwonka Luzar

Warsztaty, w których miałam przyjemność uczestniczyć, to niesamowita lekcja oraz fantastyczne przeżycie. Spotkania na zoom z fantastycznymi osobami, z którymi mogłam się poznać, wniosło do mojego życia ogrom inspiracji i wiedzy. Metoda prowadzonych warsztatów przez Justynę Kopeć przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Doświadczyłam takich doznań, że nie jestem w stanie nawet ich opisać. Doznania to jedno, ale najważniejszy jest przekaz i wiedza, jaką uzyskałam. Dzięki warsztatom odkryłam na nowo siebie. Serdecznie polecam, podpisuję się osobiście i rekomenduję całym sercem warsztaty.

Sylwia Wojsznarowicz

Dziękuję Justynko za genialny, bardzo wzmacniający warsztat, dla mnie cenne i to, co wzmocniłam w sobie jest tu: jasne PO CO? i precyzyjna wizja mojej idealnej KLIENTKI, do tego metoda WPŁYW, genialna i spójna - za wszystko dziękuję. Będę polecać, już to robię...

Elżbieta Wysokińska

Dziękuję za konkretne narzędzia i motywację do działania w social mediach. Większość szkoleń kończy się na notatkach, które do końca nie wiadomo, gdzie się podziały, a po warsztatach z Justyną Kopeć masz usystematyzowaną wiedzę i w końcu wiesz co i jak robić. Tylko najważniejsza treść. Delikatność i spokojny sposób mówienia prowadzącej może zmylić, to kobieta która zna swoją wartość nie musi robić sztucznego dymu wokół siebie. Polecam całego serca.

Katarzyna Staniak

Czas, który spędziłam na warsztatach był dla mnie bezcenny. Wędrując we mgle, znalazłam przewodnika (dziękuję Justynko) i osoby wspierające, które pomogły mi odkryć którędy dalej mam podążać. Cieszę się z każdej propozycji zmiany na lepsze. Konkretne wskazówki, motywujące słowa, pomogą mi w systematycznym dążeniu do celów. Wiem już więcej, wprowadzę to w życie i będę wdzięczna, za to co dzięki temu szkoleniu udało mi się zmienić. Czas w drogę - do celu!

Bożena Labuda

Dziękuję Justynko za cykl warsztatów. Brałam udział w różnych szkoleniach, zdecydowanie te należą do jednych z najlepszych jakie odbyłam. Dałaś mi mnóstwo lekcji, cennych wskazówek, podzieliłaś się swoim wieloletnim doświadczeniem. Dzięki Tobie wiem w jakim kierunku będę rozwijać swoje media społecznościowe. Dziękuję za Twoje ciepło, empatię, wprowadziłaś niebywałą atmosferę w całą grupę. Wszystkim osobom szukającym pomysłu na swojego Facebooka, chcącym w tej dziedzinie rozwijać się polecam warsztaty u Justyny.

Agnieszka Stawarz

Do warsztatów podchodziłam sceptycznie. W końcu: ja to wszystko już wiem. Znasz to? Okazało się, że niewiele wiedziałam. Dzięki warsztatom dowiedziałam się bardzo dużo o marce osobistej, mediach społecznościowych i co najbardziej zaskakujące- o sobie samej. Jeśli zastanawiasz się czy warto, przecież jesteś po wielu szkoleniach, to powiem Ci jedno: WARTO. Justynko, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Decyzje podjęte, działania wdrożone, wypływam na pełne morze możliwości.

Aneta Kozera

Warsztaty poprowadzone były z wielkim zaangażowaniem, znajomością tematu, empatią do uczestniczek, zrozumieniem problemu ciszy, czasu, własnego, czasem odmiennego zdania, wspólnych przemyśleń. Świetnie przemyślana cała techniczna konstrukcja spotkania, kiedy każda z nas może na pewno dwa razy zabrać głos, a jak chce to uczestniczy również na żywo w dyskusjach. Prowadząca lekko zbiera wszystko w całość. Warsztaty dające mnóstwo możliwości, otwierające głowę, horyzonty, myślenie i nowe kapitalne znajomości to jest całe bogactwo. Gorąco Justynę popieram, a Warsztaty uważam za FANTASTYCZNE. Polecam taką formę.

Katarzyna Jędrzejewska

Nie wahałam się ani chwili, aby wziąć udział w szkoleniu Justyny, o którym dowiedziałam się 30 minut przed ich rozpoczęciem. Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej na warsztatach, które dodało mi wiatru w żagle, energii, samych pozytywów. Pokazało, że jeżeli masz jakieś zahamowania to możesz zobaczyć je z innej perspektywy i to już nie będą zahamowania, a tylko odwaga w podejmowanych decyzjach. Praca w grupie była bardzo budująca, pokazała, że razem jesteśmy silniejsi i dajemy sobie wartości. Każde wartościowe szkolenie coś nam daje, ale to dało mi wiele. Już po pierwszym dniu warsztatów poleciłam koleżance i co? I powstaje kolejne. Polecam

Ewa Biel Łuszczewska

Warsztaty były zorganizowane bardzo profesjonalnie, angażując wszystkich uczestników i dając im możliwość poznania się nawzajem , jak i podroż wgłąb samej siebie. Bardzo przystępny i zrozumiały przekaz. Wiedza zdobyta na warsztatach dala mi nieocenione korzyści przy relacjach z innymi. Justyna prowadziła warsztaty na wysokim poziomie merytorycznym. Z przyjemnością polecam firmę Justyna Kopeć, ja sama na pewno skorzystam jeszcze z jej szkoleń.

Teresa Małgorzata Swist

Warsztat z Justyną Kopeć polecam gorąco. Jest ona wspaniałą kobietą, świetnym szkoleniowcem. Dostałam bardzo dużo cennych lekcji i wartości. Na warsztatach bardzo dużo się nauczyłam. Co było dla mnie bardzo trudne, teraz po szkoleniu jest proste i łatwe. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Spośród dużej ilości szkoleń w mediach wybrałabym to właśnie z Justyną Kopeć. Polecam i rekomenduję. Dziekuję.

Anna Adamiak

Skoro tu jesteś to znaczy, że chcesz się rozwijać, a także realizować cele i marzenia. Gratuluję Ci wyboru! Nie mogłaś trafić lepiej! Justyna sprawi, ze przełamiesz największe bariery, że odkryjesz w sobie moc i chęć do działania. Wiedza techniczna/ merytoryczna jest tłem do tego, ile dowiesz się przy okazji o samym sobie. Odpowiesz sobie na pytania, na które długo szukałaś odpowiedzi... pozostawiam Cię ze świadomością, że nie mogłaś/eś wybrać lepiej!

Detelina Golańska

Szkolenie z Justyną to nie jest takie zwykłe szkolenie z teorii, które kończymy i niby wiemy co trzeba robić, ale nadal pojawia się pytanie jak. JEST TO WARSZTAT praktyczny, po którym wiem co mam robić i jak działać w social mediach. Jak pisać posty, żeby dotrzeć do docelowej grupy odbiorców. A przede wszystkim na nowo odkrywamy siebie. Budujemy wiarę w siebie. Justyna DZIĘKUJĘ!

Paulina Karpiniak

To były bardzo owocne warsztaty Kwintesencja wiedzy i mnóstwo pozytywnej energii, różne ćwiczenia które krok po kroku odsłaniały tajniki wiedzy przekazywanej w sposób profesjonalny i które na sam koniec ułożyły się w całość jak puzle układanki Szczerze polecam Jeśli się zastanawiasz - przestań, działaj i wyrusz w podróż z Justyną - bo warto - poprowadzi Cię Ona w nowe obszary do których nigdy byś nie dotarł/a w pojedynkę

Marta Kapica

Jak to w moim życiu bywa, nie ma w nim przypadków. Wszystko co mnie spotyka i czego doświadczam, zawsze jest po coś i jest dobrą lekcją. Słuchając liva Justyny, w tym samym czasie napisała do mnie Agnieszka Kruk, która wyszła z propozycją szkolenia. W jednej chwili wiedziałam, że to jakiś znak. Bez wahania zapisałam się na warsztaty, które bardzo dużo wniosły w moje życie. Dużo ciekawych wskazówek, fajnych pomysłów. No i sztuka pisania postów. Bardzo dziękuję Justynko!

Anna Idzińska

Warsztat Justyny Kopeć- Czy dla Ciebie? Jeśli szukasz haków i trików, to na tym warsztacie ich nie znajdziesz! Szkoda Twojego czasu i energii! Jeśli szukasz człowieka, swojego odbiorcy, któremu chcesz służyć jak najlepiej, dawać wartość i przez to sprzedawać, to jest miejsce dla Ciebie!!! Ja odkryłam kim jest mój odbiorca, do kogo chcę się komunikować i z kim mam szanse zbudować relacje. Potem odkryłam, że bycie autentyczną, to najlepsze co mogę zrobić dla siebie.... jeszcze jeden wykład i już mam ciarki.. nie mogę się doczekać

Joanna Sobczak

Justyna Kopeć, bardzo serdecznie chciałabym podziękować Tobie za trzy dni fantastycznych warsztatów związanych z pracą na FB. Warsztaty te pokazały mi wiele możliwości, z których dotychczas nie korzystałam. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają opory związane z pracą w social mediach. Nie taki diabeł straszny... Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Agnieszka Brzeska

Brałam udział w warsztatach dla Forever, które prowadziła niesamowita kobieta Justyna Kopeć. Justynko chciałam Ci bardzo gorąco podziękować za serce jakie włożyłaś w te warsztaty. Jesteś cudowną osobą i naprawdę szkoleniowcem godnym polecenia i na pewno będę Cię polecała. Przez 10 lat współpracy z Forever byłam na wielu różnych szkoleniach, ale Twoje przerosło moje oczekiwania. Umiesz doradzić od serca, a Twoja wiedzą i przekaz w jaki docierasz do swoich odbiorców jest naprawdę na najwyższym poziomie. Potrafisz zainspirować w taki sposób, aby człowiek sam w sobie odkrył własny potencjał. Dzięki Tobie odkryłam swoją mapę kompetencji, oraz mam większą wiarę w siebie. Zrozumiałam też jakie w życiu ważne są wartości, na które nie zawsze zwracałam uwagę i to, że każdy człowiek jest wyjątkowy. Te 3 dni spędzone wśród dwudziestu dwóch wspaniałych osób - naprawdę dały dużo pozytywnych myśli i mnóstwo nowych pomysłów. Justynko jeszcze raz dziękuję za Twoją inspirację, Twoją wiedzę i Twój cenny czas, który Nam dałaś, oraz lekcję, która na pewno zaowocuje w przyszłości. Dziękuję i życzę wszystkiego najpiękniejszego.

Agnieszka Podoba