Dziękuję!

Twoja rejestracja przebiegła pomyślnie. Zanim nadejdzie mini kurs online, obejrzyj proszę krótkie nagranie, które dla Ciebie przygotowałam:

Wszystkie live’y w ramach mini kursu online będą się odbywały na grupie mentoringowej Biznes Online z Justyną Kopeć. Jeżeli jeszcze nie należysz do tej grupy, to czas to zmienić. Kliknij w przycisk poniżej i od razu dołącz do grupy, bo jak zostawisz to na ostatnią chwilę, to po prostu może Cię ominąć sporo wartościowych działań.

Do zobaczenia podczas trzech dni mini kursu online Instagram dla początkujących.

BLOG Justyna Kopec Najczęściej popełniane błędy na Instagramie

Zanim spotkamy się podczas mini kursu online Instagram dla początkujących, zapoznaj się z artykułem blogowym, w którym opisuję 5 najczęściej popełnianych błędów na Instagramie.

Jak wygląda mini kurs online?

Przez 3 dni rano otrzymujesz ode mnie maila z ćwiczeniami w PDF,
o zaś 21:00 spotykamy się podczas transmisji na żywo/webinarze!

l

27 września (poniedziałek)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 LIVE

Widzimy się na grupie uczestników mini kursu online na Facebooku podczas Live. Przybliżę Ci założenia Wyzwania, zastanowimy się nad przesłanymi ćwiczeniami.

l

28 września (wtorek)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 WEBINAR "Jak rozhulać swój Instagram w 30 dni?"

Dostaniesz ode mnie link do pokoju webinarowego, abyś mogła się wcześniej zarejestrować. Wieczorem dam Ci wyjątkową wiedzę i narzędzia.

l

29 września (środa)

8:30

Otrzymujesz ode mnie na maila PDF z ćwiczeniami do wykonania.

21:00 LIVE

Widzimy się na grupie uczestników mini kursu online na Facebooku podczas ostatniego Live. To będzie dobry czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i podsumować ćwiczenia oraz celebrować Twoje sukcesy.