albo chcesz nagranie mojego szkolenia dla siebie, żeby jeszcze zrobić dodatkowe notatki i wrócić do nauki, kiedy chcesz...

Jeśli wiesz, że nie będzie Cię na moim webinarze...

Zostań ze mną jeszcze przez chwilę, bo mam dla Ciebie super propozycję, które potrwa tylko 15 minut! Może trochę przegięłam z ceną, ale raz się żyje.

Tylko teraz możesz zakupić ten webinar za 19,99 zł zamiast 79 zł

Co otrzymujesz w tej cenie?

Sprawdź, jakie będziesz mieć korzyści

  • Nagranie całej części merytorycznej webinaru, które wyślę do Ciebie w ciągu 24 godzin od jego zakończenia
  • Masz nielimitowany dostęp do tego webinaru, możesz go obejrzeć, kiedy chcesz
  • Otrzymujesz prezentację i ofertę na rozszerzony warsztat z prowadzenia grup na Facebooku

79zł / 19,99 zł

Pospiesz się! Oferta przepadnie za:

KUP TERAZ
Godziny
Minuty
Sekundy

Kupując ten webinar:

  • Masz pewność, że wiedza zaprezentowana na webinarze będzie podana w prosty sposób i nie zagubisz się w skomplikowanych sformułowaniach
  • Dowiesz się o wszystkich najważniejszych elementach związanych z prowadzeniem grup na Facebooku
  • Otrzymasz świetną ofertę na rozszerzony warsztat z prowadzenia grup na Facebooku + prezentację z webinaru

O MNIE

Kilka słów o mnie

Justyna Kopeć

trenerka doradców marki osobistej, ekspertka marketingu online, autorka 10-ciu książek

Właścicielka agencji marketingowej. Dyrektor oddziału Polish Business Club. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pomysłodawczyni i opiekunka merytoryczna pierwszego w Polsce studium Doradca Budowania Marki Osobistej realizowanego przez Instytut Marki Osobistej.

Autorka i współautorka 10 książek, w tym “Marka osobiste i biznes online nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet”, “Ty – marka warta miliony”, “Firma MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją”, “Królowe strategii”.

Moją misją jest tworzenie znanych i rozpoznawalnych marek osobistych oraz zwiększanie dochodów moich klientek poprzez wykorzystanie możliwości marketingu internetowego. A to wszystko z lekkością, w zgodzie ze sobą i kobiecą energią.

Wierzę, że inwestycja w Człowieka jest lepsza i bardziej długofalowa niż inwestycja w firmę.

REKOMENDACJE

Co moim Klienci mówią o współpracy ze mną

Monika Niżnik

Manager FLPP

Warsztaty z "Facebooka" oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny.

Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo.

Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw. Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą.

Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Justyna Kopeć udzieliła mi konsultacji w sprawie rozwijania mojej osobistej marki w social mediach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Przejrzała moje profile, zwracając uwagę na rzeczy, o których nie miałam świadomości, że mają tak ogromny wpływ na budowanie mojego wizerunku i kontakt z odbiorcą.

Dostałam gotowe wskazówki co zmienić, co poprawić, nad czym się skupić prowadząc swoje profile w social mediach. To było niezwykle merytoryczne, ale również inspirujące spotkanie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam skorzystać z tych konsultacji. Jestem przekonana, że pomoże mi to w budowaniu swojego wizerunku jako eksperta i osoby do której warto się zgłosić z konkretnym problemem.

Bardzo dziękuję Justyna Kopeć za poświęcony czas. Zdecydowanie polecam Justynę jako osobę, która w profesjonalny sposób pomoże Ci zbudować swoją markę i sprawi że staniesz się rozpoznawalny spośród setek innych w Twojej branży.

Przedsiębiorczyni, Pracownia Talentów

Aneta Kaczmarek

Potem cena rośnie do 79 zł!

KUP TERAZ za 19,99 zł

Pospiesz się! Oferta przepadnie za:

Godziny
Minuty
Sekundy