Niesamowita akcja na zakończenie lutego

W tej akcji możesz kupić moje bestsellerowe Zestawy 45 kart z pomysłami na posty

w mediach społecznościowych

wraz z Plannerem treści w social media

w prezencie

Tylko 3 dni i tylko 24 komplety!

KUP TERAZ

Sprawdź, co dokładnie otrzymujesz:

Zestaw 45 kart z pomysłami na posty z rabatem 22 zł w prezencie

  • Otrzymasz aż 45 szablonów, dzięki którym będziesz zwiększać swoje zasięgi, budować relacje, inspirować i zwiększać sprzedaż.
  • Poznasz skuteczne schematy budowania postów, dzięki którym tworzenie kolejnych i kolejnych postów będzie o wiele prostsze.
  • Dostaniesz gotową bazę uniwersalnych treści, które w kilka minut przekształcisz pod swój biznes i swoją markę osobistą. Ba! Szablony są uniwersalne i można je zastosować naprawdę w każdym biznesie.

To wszystko kupisz tylko przez 3 dni

za jedyne 97 zł zamiast 133,99 zł

KUP TERAZ

45 kart z pomysłami na posty do mediów społecznościowych

Notatnik, w którym zaplanujesz swoje działania w social media

+ notatnik Planner Treści na Social Media o wartości 14,99 zł w prezencie

W promocji pozostało tylko 8 kompletów!

Poznaj to narzędzie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas pozostając aktywnymi w social mediach.

Sprawdź, co mówią Klienci

Stworzone przez Justynę Kopeć karty do pisania ciekawych postów na Facebooku są nie tylko piękne, ale i bardzo inspirujące. Z jednej strony każdej karty znajdziemy gotowy już temat- szablon na treść, a z drugiej strony obraz. Obrazy pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność i są dla mnie genialnym narzędziem, aby stworzyć własnego, oryginalnego posta. Całość jest utrzymana w przepięknej palecie kolorów, każda karta to takie małe dzieło sztuki, bardzo polecam!

Julia Fercho

śpiewaczka operowa

właścicielka biura rachunkowego

Lilianna Falencikowska

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

KUP TERAZ

O kartach dowiedziałam się z live. Kiedy tylko o nich usłyszałam, kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że potrzebuję takiego właśnie narzędzia. Jestem początkująca w mediach społecznościowych, więc narzędzie pomagające tworzyć posty w sposób profesjonalny jest jak skarb. Zamierzam korzystać z treściowej i graficznej podpowiedzi znajdującej się na kartach. Uważam, że karty są dla tych wszystkich, którzy chcą zaistnieć w mediach społecznościowych profesjonalnie.

Ewa Borys

liderka marketingu sieciowego

nauczycielka, propagatorka kultury kaszubskiej

Bożena Labuda

Jestem szczęśliwą posiadaczką kart. Dowiedziałam się o nich podczas uczestnictwa on-line na jednym z spotkań z Panią Justyną.

Zawsze mam problem z pisaniem postów, a one są dla mnie inspiracją, źródłem pomysłów. Zamierzam je wykorzystywać jak najczęściej, by treści, które zamieszczam na moim profilu były ciekawsze dla moich odbiorców.

Te karty nie były wcześniej dostępne

w tak niskiej cenie!

A tym razem w prezencie ode mnie otrzymujesz niedostępny jeszcze w moim sklepie notatnik do planowania treści w social media!

KUP TERAZ

SKORZYSTAJ Z OKAZJI ==>

Dni
Godzin
Minut
Sekund