Pobierz planner, który pomoże Ci zaplanować działania na Facebooku

Budujesz swoją markę osobistą lub biznes online i nie wiesz jak ułożyć swoje działania na Facebooku? Wpisz swoje dane i odbierz ebook, którego elementem jest planner postów na Facebooku.

TWÓJ WYJĄTKOWY PREZENT

ODBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ

Sprawdź, co dokładnie zyskasz:

Przygotujesz gotowy schemat publikacji postów na Facebooku.

Aby odebrać planner, wypełnij poniższy formularz

Będziesz wiedziała, jakie zadania powinnaś wykonywać codziennie, a jakie tygodniowo, aby Twój profil tętnił życiem.

Ustalisz swoje priorytety i zamienisz swoją pasję w prawdziwy biznes.

Odkryjesz kilkanaście inspirujących pomysłów na posty na Facebooku, które zwiększą zaangażowanie Twoich odbiorców.

DLACZEGO POWSTAŁ TEN PLANNER?

Facebook ciągle jest medium społecznościowym o największym zasięgu i oddziaływaniu. Jego rola w budowaniu marki osobistej jest kluczowa. Widzę jednak jak wiele osób nie radzi sobie z systematycznym promowaniem swojej marki, dawaniem wartości i sprzedażą.

Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest fakt, że działają ad hoc’owo, bez planowania i strategii. Inna przyczyna zaś to brak pomysłów na ciekawe, angażujące posty. Na posty z wartością.

Postanowiłam opracować ten planner, aby pomóc wszystkim osobom, które mają szczerze chęci i serce do budowania swojej marki osobistej. Jestem przekonana, że kilka pomysłów, którymi się z Tobą dzielę w tym ebooku, będziesz mogła od razu wdrożyć w życie. Przede wszystkim zaś zaplanujesz swoje działania na co najmniej miesiąc czasu, a to pozwoli Ci cieszyć się przewidywalnymi rezultatami w przyszłości.

Zatem teraz wypełnij formularz i odbierz swój egzemplarz plannera.

Życzę Ci powodzenia w budowaniu marki osobistej.

Justyna Kopeć

ODBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ

Sprawdź, co mówią Klienci

właścicielka biura rachunkowego

Lilianna Falencikowska

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

ODBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ

liderka marketingu sieciowego

Monika Niżnik

Warsztaty z “Facebooka” oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw.

Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

nauczycielka, propagatorka kultury kaszubskiej

Bożena Labuda

Jestem szczęśliwą posiadaczką kart. Dowiedziałam się o nich podczas uczestnictwa on-line na jednym z spotkań z Panią Justyną.

Zawsze mam problem z pisaniem postów, a one są dla mnie inspiracją, źródłem pomysłów. Zamierzam je wykorzystywać jak najczęściej, by treści, które zamieszczam na moim profilu były ciekawsze dla moich odbiorców.

śpiewaczka operowa

Julia Fercho

Stworzone przez Justynę Kopeć karty do pisania ciekawych postów na Facebooku są nie tylko piękne, ale i bardzo inspirujące. Z jednej strony każdej karty znajdziemy gotowy już temat- szablon na treść, a z drugiej strony obraz. Obrazy pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność i są dla mnie genialnym narzędziem, aby stworzyć własnego, oryginalnego posta. Całość jest utrzymana w przepięknej palecie kolorów, każda karta to takie małe dzieło sztuki, bardzo polecam!

Beata Kapcewicz

- międzynarodowy trener i mówca

Click to play video
Click to play video
Click to play video

Jakub B. Bączek

- trener mentalny, przedsiębiorca

Norbert Janeczek

- Przewodniczący Rady Nadzorczej

DuoLife S.A.

Odbierz teraz swój egzemplarz

wyjątkowego Plannera postów na Facebooku.

Niech Twój Facebook stanie się miejscem rozwoju Twojego biznesu i Twojej marki osobistej.

ODBIERZ SWÓJ EGZEMPLARZ
Facebook Justyna Kopeć Tłumaczę dla Ciebie język marketingu online

Odwiedź mnie na:

Instagram Justyna Kopeć tłumaczę dla Ciebie język marketingu online Instagram Justyna Kopeć tłumaczę dla Ciebie język marketingu online

Copyright by JustynaKopec.pl

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i z Regulaminem