Rozwijaj się i swój biznes we wspierającym środowisku

Mastermind
"Torpedy biznesu"

Szukasz otoczenia, dzięki któremu będziesz mogła rozwijać swój biznes?
Potrzebujesz konstruktywnej informacji zwrotnej i biznesowych rozmów z podobnymi do siebie osobami?

Wypełnij ankietę i aplikuj do programu, dzięki któremu będziesz mogła rozwijać swoją działalność niezależnie od obecnych trudności na rynku.

Wypełnij ankietę

Mastermind "Torpedy biznesu"

Ten program jest dla Ciebie, jeśli...

Chciałabyś mieć możliwość skonsultowania swoich działań z osobami, które rozumieją Twoje problemy i będą w stanie zmobilizować Cię do dalszych działań.

Szukasz sparingpartnera
Brakuje Ci spojrzenia innych osób na Twoje działania

Chciałabyś podzielić się swoimi wątpliwościami, pytaniami, refleksjami na temat swojej oferty, celów biznesowych, grupy odbiorców.

Nie interesuje Cię kolejny kurs

a wolisz uczyć się poprzez dyskusję z osobami na odpowiednim poziomie.

mimo trwającego kryzysu, a wiesz, że może to być możliwe tylko dzięki temu, że wyjdziesz z bańki, w której jesteś.

Chcesz utrzymać wyniki finansowe, a nawet je podnieść
Perspektywa jest dla Ciebie istotna

Wierzysz, że wymiana informacji będzie rozsądniejszą inwestycją, niż kolejny czasochłonny program.

Przed Tobą nowy etap

i czujesz, że potrzebne jest Ci nowe otoczenie, które pociągnie Cię do góry.

IconIconIconIconIconIcon

Ten program nie jest dla osób, które dopiero zaczynają działać w biznesie!

Jeśli jesteś osobą początkującą, chcesz dopiero określić swoją markę, swój przekaz i ofertę - zapraszam Cię do programu mentoringowego METAMORFOZA MARKI. W mastermindzie "Torpedy biznesu" będziesz mogła uczestniczyć jak już ruszysz ze swoim biznesem.

Dla kogo ten program nie jest

Ten program nie jest dla osób, które potrzebują tylko motywacji!

Jeśli na każdym kroku szukasz motywacji, aby w ogóle działać, to ten program nie jest dla Ciebie. Z Mastermindu najbardziej skorzystają osoby, które już działają i chcą jeszcze wzmocnić swoje działania o skuteczne narzędzia i skorzystać z podpowiedzi innych doświadczonych przedsiębiorczyń.

To spotkania świadomych kobiet biznesu, które odbywają się w ściśle określonej formule mastermindu. Dodałam do niej swoje autorskie elementy, ale podczas mastermindu jestem jedną z Was - kobiet przedsiębiorczych, dla których sukces ma jasno określoną formę!

To nie konsultacje 1:1!
To nie mentoring!
To nie coaching!

to mastermind!

Wypełnij ankietę

10 lat doświadczenia we własnym biznesie

Icon

Według raportu firmy Euler Hermes aż 80% firm upada w pierwszym roku swojej działalności. Po pierwszym roku znika z rynku 30% młodych przedsiębiorstw, zaś po 5 latach funkcjonowania upada kolejne 70% małych oraz średnich firm. Ja zaś prowadzę swój biznes od 10 lat i mogę dać Ci podpowiedzi, jak przetrwać tak długo na rynku.

Co możesz wziąć ode mnie
w ramach programu?

Mogę Ci podpowiedzieć, jaką drogę trzeba przejść, żeby pokazać się w branży i otrzymać branżowe nagrody za swoją działalność (w moim przypadku min. Złotą Odznakę PR za jedną z najlepszych w Polsce 7 strategii Public Relations przyznaną przez Instytut Rozwoju Biznesu).

Nagrody branżowe (PR i marketing)

Icon

Jak to się stało, że w 2010 roku zostałam zaproszona do Pałacu Prezydenckiego i otrzymałam wyróżnienie z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego?

Jaką drogę przeszłam, żeby zostać wyróżniona wśród najbardziej wpływowych osób mojego miasta i powiatu? Tego też mogę Cię nauczyć.

Wyróżnienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Icon

Strach przed występowaniem publicznym jest tak duży, że ustępuje jedynie strachowi związanemu ze śmiercią. Dotychczas miałam okazję występować na kameralnych scenach, jak i przed publicznością liczącą 3000 osób. W sumie na dużych scenach występowałam kilkadziesiąt razy. Jak to zrobić? Podzielę się z Tobą podczas programu.

Występowanie na scenach dla setek osób

Icon

Wydanie własnej książki dla wielu osób jest odległym marzeniem. Sama właśnie piszę 11 książkę, a jednocześnie pomogłam dotychczas wydać ok. 30 książek innych osób. Znam proces twórczy i wydawniczy od podszewki i jeśli Twoim marzeniem jest również własna książka - mogę się moim doświadczeniem z Tobą podzielić.

Napisanie i wydanie 10 własnych książek i ok. 30 książek klientów

Icon

Kojarzysz Jakuba B. Bączka? Zapewne tak. Ode mnie możesz się dowiedzieć, jak to się stało, że napisał rekomendację do jednej z moich książek oraz jak zaczęliśmy współpracować przy jednym z projektów. Do tego mogę Ci powiedzieć, jak to się stało, że zaprzyjaźniłam się z Księdzem Janem Twardowskim i był On promotorem mojej poezji.

Współpraca z topowymi markami osobistymi na polskim rynku

Icon

Rocznie w moim biznesie obsługuję ok. 900 klientów. Największa część z nich to pojedyncze osoby. Na bieżąco mam także doświadczenie we współpracy i wprowadzaniu zmiany w dwóch oddziałach klienta z 1400 osobami. Ponadto w jednym z marketingów sieciowych mam grupę 2500 partnerów biznesowych.

W 2022 roku dzięki marce osobistej zarobiłam więcej niż w czasach, kiedy zatrudniałam 11 pracowników. Wiem, jakie są zagrożenia biznesu online i co może sprawić, że biznes znajdzie się na zakręcie. Wiem również jak skalować biznes i w przewidywalny sposób zarabiać w każdym miesiącu, a nie od czasu do czasu.

Praca z małymi klientami oraz zarządzanie marką z 1400 osobami

Umiejętność zarabiania w biznesie opartym na marce osobistej

IconIcon

I na koniec mogę jeszcze pokazać Ci schemat skutecznej strategii marketingowej, dzięki której jedną z marek w ciągu 3 miesięcy od powstania doprowadziłam do poziomu lidera rynku. Jaka to marka i jaką strategię zastosowałam - dowiesz się podczas Mastermindu "Torpedy biznesu"

Już od 10 lat systematycznie moje artykuły i wywiady pojawiają się w mediach regionalnych i ogólnopolskich. To jedno z najlepszych potwierdzeń na to, że marka osobista działa.

Jeśli i Ty chciałabyś w ten sposób wzmocnić swoją markę, mogę podpowiedzieć Ci jak to zrobić krok po kroku.

Pisanie artykułów do prasy, wywiady dla mediów

Marka, którą w 3 miesiące od powstania doprowadziłam do lidera rynku

IconIcon
Wypełnij ankietę

JUSTYNA KOPEĆ

autorka książek & programów online

Szkoleniowiec, liderka, ekspertka marketingu i przedsiębiorczyni. Właścicielka agencji marketingowej. Dyrektorka oddziału Polish Business Club. Pomysłodawczyni i kierownik merytoryczny pierwszego w Polsce studium Doradca Budowania Marki Osobistej realizowanego przez Instytut Marki Osobistej. Autorka i współautorka 10 książek.


Występowała podczas konferencji u boku takich osób jak: prof. Rafał Ohme, prof. Jacek Santorski, Wojciech Bizub, Marcin Banaszkiewicz, Anna Urbańska, Katarzyna Iwanoska, Małgo Kotlonek, Anna Oszajca czy Fryderyk Karzełek.


Pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu, wspierając ważne inicjatywy. Pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoich klientów. Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

O prowadzącej

Mark Fisher

Icon

Ludzie, którzy tracą czas czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.

Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Jeśli nie jesteś częścią Mastermind, tracisz.

Dlaczego?

 1. Uczysz się od najlepszych.
 2. Otrzymujesz wsparcie, kiedy go potrzebujesz.
 3. Możesz dzielić się swoimi pomysłami z ludźmi o podobnych poglądach i otrzymywać informacje zwrotne.
 4. Możesz łączyć się z ludźmi, którzy mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.
 5. Możesz uczyć się na porażce.
 6. Tworzysz połączenia, które mogą trwać całe życie.
 7. Możesz rozwijać się indywidualnie i jako firma.

Jeśli nie jesteś częścią Mastermind, tracisz.

Dołącz do Mastermind "Torpedy biznesu" już dziś i zobacz, co jeszcze możesz zyskać!

Wypełnij ankietę

Jak wygląda mastermind?

Poznaj strukturę mastermindu "Torpedy biznesu"

6 miesięcy

Mastermind trwa 6 miesięcy. To odpowiedni czas, abyś dzięki wsparciu grupy ruszyła mocniej ze swoim biznesem.

Spotykamy się na ZOOM tylko dwa razy w miesiącu. Każde sptkanie trwa 2 godziny (2 x 2 godz.).

2 spotkania w miesiącu

Jedna grupa to maksymalnie 6 uczestniczek, aby dać Ci gwarancję jakości oraz maksimum zróżnicowanych opinii i pomysłów na rozwiązanie Twoich wyzwań.

Kameralna grupa

Do programu obowiązuje rekrutacja, dzięki czemu gwarantuję Ci najlepiej dobraną grupę uczestniczek.

Rekrutacja do programu

Spotkania nie są nagrywane. Poza ogólnym formularzem nie otrzymujesz ode mnie żadnych innych dokumentów. Działasz z tym, co sama wyniosłaś ze spotkania.

Bez rozpraszaczy

Konkretna struktura

Mastermind prowadzony jest w ściśle określonej formule, do której dodałam autorskie elementy, aby maksymalnie skupić się na Twoich celach.

Wypełnij ankietę

Być może znasz uczucie osamotnienia w biznesie?

Ja je poznałam aż nadto dobrze.


Po blisko 10 latach prowadzenia biznesu widzę, że są wyzwania, które trudno jest omawiać z zespołem, rodziną czy też obarczać nimi przyjaciół. Moim wewnętrznym pragnieniem jest regularne spotykanie się z kobietami podobnymi do mnie: przedsiębiorczymi, które już znają różne odcienie prowadzenia własnego biznesu, które szukają rozwiązań a nie wymówek.


Jestem w miejscu, w którym spora część osób uważa mnie za mentorkę, jednak ja również potrzebuję czasami wyjść z tej roli. Chcę spotykać się z kobietami, z którymi będziemy się nawzajem inspirować, wspierać, podpowiadać skuteczne rozwiązania. Wierzę, że formuła mastermindu jest najlepszym rozwiązaniem, aby podnieść efektywność swoich działań, zobaczyć inną perspektywę, a przede wszystkim działać na priorytetach.

Dlaczego ja chcę wziąć udział w Mastermindzie?

Mastermind "Torpedy biznesu"

Jak wygląda proces rekrutacji do programu?

Na tej stronie jest link do ankiety rekrutacyjnej. Jeśli Mastermind "Torpedy biznesu" zainteresował Ciebie - kliknij w link i wypełnij ankietę. Nie jest ona trudna, ale wymaga skupienia. Znajdź zatem pół godziny, aby na spokojnie ją uzupełnić. Twoje odpowiedzi pozwolą także mi się przygotować na spotkanie z Tobą.

 • Wypełniasz ankietę
 • Zapoznaję się z Twoimi odpowiedziami i wysyłam Ci link do umówienia terminu rozmowy rekrutacyjnej

Dokładnie czytam Twoją ankietę, sprawdzam Twoje miejsca w sieci, poznaję Cię. Przede wszystkim jednak otrzymujesz ode mnie link z wyborem terminu rozmowy rekrutacyjnej. Klikając w link, otworzy się kalendarz, w którym będziesz mogła wybrać termin rozmowy, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

 • Przeprowadzam z Tobą rozmowę, ok. 30 min.

Rozmowa potrwa około pół godziny. Proszę, zabezpiecz sobie czas tak, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Od tej rozmowy zależy, czy zakwalifikuję Cię do Mastermindu "Torpedy biznesu", zatem ważne jest, żebyś miała przestrzeń do swobodnej rozmowy.

 • Na podstawie rozmowy decyduję, czy jesteś gotowa do udziału w Mastermind

Zależy mi bardzo, aby z Mastermindu każda z nas skorzystała na odpowiednim poziomie, dlatego ostateczną decyzję przekażę Ci dopiero wówczas, gdy porozmawiam z kilkoma osobami. Ten program ma dać Ci wartość, zatem tak istotny jest wybór uczestniczek. Mamy się inspirować, wspierać i podpowiadać sobie skuteczne rozwiązania biznesowe, zatem nie może być między nami kolosalnych dysproporcji, mimo że będziemy reprezentować różne branże.

 • Przekazuję Ci informację o mojej decyzji i jednocześnie Ty otrzymujesz czas na podjęcie swojej decyzji

Przekazuję Ci informację o tym, czy dostałaś się do programu. Daję Tobie również trochę czasu, żebyś raz jeszcze przemyślała, czy na pewno teraz chcesz inwestować w rozwój swojego biznesu.

 • Zawieramy umowę dotyczącą Mastermindu

Kiedy przekażesz mi informację potwierdzającą swój udział, prześlę Ci umowę do podpisania. Nie martw się, nie jest to jakiś skomplikowany dokument pisany prawniczym językiem. Raczej chodzi o to, żebyś potwierdziła swój 6-miesięczny udział w Mastermindzie, aby chronić know-how programu oraz zagwarantować nam poczucie bezpieczeństwa. W trakcie spotkań będą poruszane sprawy, które są tajemnicą przedsiębiorstwa, a przecież żadna z nas nie chciałaby czytać jakichś plotek na swój temat. Ten program jest dla poważnych przedsiębiorczych kobiet, dla których priorytetem jest rozwój biznesu.

Wypełnij ankietę

Dołącz do tego wyjątkowego Mastermindu! Zaczynamy już w styczniu 2023 roku!

Pozwól, aby Twoje marzenia

Spełniły się

Wypełnij ankietę

Nie czekaj i wypełnij bezpłatną ankietę aplikacyjną już dziś!

Twoja inwestycja to jedyne:

1100 zł/m-c lub 6000 zł jednorazowo

550 zł/m-c lub 3000 zł jednorazowo

Wystawiam fakturę VAT!

Cena promocyjna obowiązuje dla zgłoszeń, które wpłyną do 6 grudnia 2022 r.

Wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z przyjęciem do programu!

O przyjęciu do Mastermindu "Torpedy biznesu" decyduje wynik rozmowy rekrutacyjnej. Do momentu wyników rozmowy rekrutacyjnej nic nie płacisz!

Opinie moich Klientów nie pozostawiają złudzeń. Oto, co piszą...

Więcej opinii moich Klientów znajdziesz na stronie www.JustynaKopec.pl/opinie

Opinie Klientów

Więcej opinii znajdziesz na stronie: https://justynakopec.pl/opinie/

Wypełnij ankietę

Porozmawiajmy!

Masz jeszcze pytania?

Zostaw poniżej swoje dane, a w najszybszym możliwym terminie skontaktuję się z Tobą

Znajdziesz mnie:

Copyright by JustynaKopec.pl

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Regulaminem