Bezpłatne szkolenie online

4 zasady, które pozwolą Ci zwiększyć skuteczność zapraszania partnerów biznesowych w marketingu sieciowym

Trener

Justyna Kopeć

14 grudnia 2021 r.

wtorek

Kiedy

21:00

Godzina

WEBINAR ZACZYNA SIĘ ZA:

“Rekrutacja przez Messenger dla branży MLM”

Zapisz się na webinar

Pamiętaj: gdy zapiszesz się na webinar, wykonaj jeszcze dwa zadania:

1.Sprawdź skrzynkę email i poszukaj wiadomości ode mnie. Jeśli nie ma jej w folderze głównym, sprawdź zakładkę Spam, Oferty, Społeczności, Inne.

2. Kliknij w przycisk w wiadomości, aby potwierdzić zapis na newsletter.


Aaaaaa – gdy zostawisz swój numer telefonu, to w dniu webinaru wyślemy Ci SMS przypominający o szkoleniu.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

O Webinarze

Działasz w merktingu sieciowym i słyszałaś, że całkiem nieźle można pozyskiwać partnerów biznesowych online?

Może nawet nie wątpisz, że tak jest, ale u Ciebie coś jednak nie działa?


Podczas poniedziałkowego webinaru zdradzę Ci 4 zasady, które mogą zmienić Twoje rezultaty w rekrutacji. Są to bardzo proste działania, których widzę, że większość osób działających w MLM w ogóle nie stosuje. Być może myślą, że to nie może być aż tak proste, więc po co je robić.

Jeśli jednak należysz do osób, które chcą działać, a nie narzekać, to koniecznie bądź ze mną 14 grudnia i poznaj te 4 zasady.

ZAPISZ SIĘ

Czego się nauczysz?

Poznasz 4 zasady rekrutacji

Poznasz 4 zasady związane z rekrutacją w MLM poprzez Messenger

Przecież nie chcesz Spamować, a zatem dowiesz się jak tego uniknąć

Nauczysz się, jak nie Spamować

Kiedy zaczynasz dopiero działać w MLM, to propozycja biznesowa składna zbyt wcześnie może skutecznie wyczyścić Twoją listę.

Dowiesz się, kiedy przechodzić do propozycji

O Trenerce

Justyna Kopeć / Ekspertka marketingu online

praktyk biznesu, autorka 10-ciu książek

Trenerka, liderka, ekspertka budowania marki osobistej i biznesu online, przedsiębiorczyni. Właścicielka agencji marketingowej Blue Brand oraz członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Kierowniczka merytoryczna pierwszego w Polsce studium doradcy marki osobistej.

Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane przez organizacje branżowe oraz opisywane przez media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, liderów marketingu sieciowego, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Przestań marnować czas na nietrafione działania i sfrustrację

PODNIEŚĆ SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ I BUDUJ NIEZALEŻNOŚĆ

Rekomendacje

Warsztaty z “Facebooka” oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw. Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Monika Niżnik

Dorota Żydziak Sylwetka Sukcesu

Polecam szkolenie u Justyny Kopeć. Bardzo łatwy przekaz szkolenia. Poradnik krok po kroku jak zbudować markę osobistą, jak zacząć działać na portalach, jak kreować własne media społecznościowe. W jaki sposób pisać posty, jak nagrywać lajvy, aby trafiały do naszych odbiorców. Jak odnaleźć klienta indealnego. Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kursie. Z całego serca polecam.

Ewa Sibrecht

To było niesamowite szkolenie warsztatowe! Dziękuję Justyna Kopeć za to, że po pierwsze inspirujesz do pracy ze sobą samym, do zaglądnięcia wgłąb siebie i dostrzeżenia własnego potencjału. Tak bardzo brakuje nam wiary w siebie. A tu każde spotkanie z Tobą i uczestnikami warsztatów, dawało mi coraz mocniejsze przekonanie, ba – pewność, że każdy z nas jest wyjątkowy, ja również. Polecam z całego serca warsztaty z Justyną. To trzeba przeżyć!

To ostatni moment na dołączenie!

Masz jeszcze wątpliwości?

Udział w szkoleniu nic nie kosztuje! Wybierz rozwój!

WEBINAR zaczyna się za:

ZAPISZ SIĘ
Dni
Godzin
Minut
Sekund