Bezpłatne szkolenie online

Sprawdź, jakie działania powinnaś podjąć, żeby Twoja marka miała spójny przekaz graficzny. Poznaj także narzędzia, dzięki którym tworzenie grafik, filmów i animacji będzie dziecinnie proste.

Trener

Justyna Kopeć

17 lutego 2022 r.

czwartek

Kiedy

21:00

Godzina

WEBINAR ZACZYNA SIĘ ZA:

JAK WIZUALNIE WYRÓŻNIĆ MARKĘ?

Dni
Godzin
Minut
Sekund
CHCESZ WIĘCEJ?

Pamiętaj: gdy zapiszesz się na webinar, wykonaj jeszcze dwa zadania:

1.Sprawdź skrzynkę email i poszukaj wiadomości ode mnie. Jeśli nie ma jej w folderze głównym, sprawdź zakładkę Spam, Oferty, Społeczności, Inne.

2. Kliknij w przycisk w wiadomości, aby potwierdzić zapis na newsletter.


Aaaaaa – gdy zostawisz swój numer telefonu, to w dniu webinaru wyślę Ci SMS przypominający o szkoleniu.

Zapisz się na webinar

O Webinarze

Masz wrażenie, że Twoja marka nie jest spójna wizualnie, że nie wiesz, co tak naprawdę należy zrobić, aby strona graficzna Twojego brandu przyciągała innych?

Niby wiesz, że pierwsze, co widzi ludzkie oko, to grafika czy zdjęcie. Tylko, czy będzie ona na tyle atrakcyjna i sprawi, że inni na dłużej zatrzymają się na Twoim poście czy na Twojej stronie internetowej?

Być może nie wiesz, co zrobić, żeby Twój branding był spójny, lekki w odbiorze, a jednocześnie przyciągający konkretną grupę odbiorców?

Jakie programy i narzędzia wybrać, aby się nie namęczyć i nie przepłacić, a jednak mieć efekt, który będzie wspierał Twój przekaz?

Jakie grafiki stosować, aby każdy klient korzystający z Twoich usług/produktów poczuł takie emocje, jakby właśnie dostał kolejny prezent?


Dołącz do mnie, a dowiesz się, jak w prostych krokach opracować elementy graficzne swojej marki, wybrać kolory podstawowe, dopełniające i poukładać swoje działania, by frustracje zamienić w rezultaty, a kontakty w kontrakty. Podczas czwartkowego webinaru opowiem Ci o krokach, które warto wykonać, by Twoja marka zyskała niesamowity wizerunek graficzny. A to wszystko z lekkością i satysfakcją, unikając błędów osoby początkującej.

ZAPISZ SIĘ

Czego się nauczysz?

Poznasz 3 programy dobre dla każdej osoby początkującej do projektowania graficznego (za free)

Dowiesz się, jak należy spojrzeć na wizerunek Twojej marki, aby nie popełniać dziecinnych błędów

Nauczysz się tego, jak odpowiednia grafika może wesprzeć Twoją komunikację online

O Trenerce

Justyna Kopeć / Ekspertka marketingu online

Trenerka, liderka, ekspertka budowania marki osobistej i biznesu online, przedsiębiorczyni. Właścicielka agencji marketingowej Blue Brand oraz członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Kierowniczka merytoryczna pierwszego w Polsce studium doradcy marki osobistej.

Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane przez organizacje branżowe oraz opisywane przez media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, liderów marketingu sieciowego, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

praktyk biznesu, autorka 10-ciu książek

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Przestań marnować czas na nietrafione działania i frustrację

PODNIEŚ SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ I BUDUJ NIEZALEŻNOŚĆ

Rekomendacje

Warsztaty z “Facebooka” oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw. Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Monika Niżnik

Dorota Żydziak Sylwetka Sukcesu

Polecam szkolenie u Justyny Kopeć. Bardzo łatwy przekaz szkolenia. Poradnik krok po kroku jak zbudować markę osobistą, jak zacząć działać na portalach, jak kreować własne media społecznościowe. W jaki sposób pisać posty, jak nagrywać lajvy, aby trafiały do naszych odbiorców. Jak odnaleźć klienta indealnego. Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kursie. Z całego serca polecam.

Ewa Sibrecht

To było niesamowite szkolenie warsztatowe! Dziękuję Justyna Kopeć za to, że po pierwsze inspirujesz do pracy ze sobą samym, do zaglądnięcia wgłąb siebie i dostrzeżenia własnego potencjału. Tak bardzo brakuje nam wiary w siebie. A tu każde spotkanie z Tobą i uczestnikami warsztatów, dawało mi coraz mocniejsze przekonanie, ba – pewność, że każdy z nas jest wyjątkowy, ja również. Polecam z całego serca warsztaty z Justyną. To trzeba przeżyć!

To ostatni moment na dołączenie!

Masz jeszcze wątpliwości?

Udział w szkoleniu nic nie kosztuje! Wybierz rozwój!

WEBINAR zaczyna się za:

ZAPISZ SIĘ
Dni
Godzin
Minut
Sekund