Bezpłatne szkolenie online

Sprawdź, jakie działania powinnaś podjąć, żeby przestać działać w chaosie i zacząć w końcu mieć rezultaty.

Trener

Justyna Kopeć

10 stycznia 2022 r.

poniedziałek

Kiedy

21:00

Godzina

WEBINAR ZACZYNA SIĘ ZA:

Twoja strategia w 5 krokach, czyli jak przygotować się marketingowo na 2022 rok

Zapisz się na webinar

Pamiętaj: gdy zapiszesz się na webinar, wykonaj jeszcze dwa zadania:

1.Sprawdź skrzynkę email i poszukaj wiadomości ode mnie. Jeśli nie ma jej w folderze głównym, sprawdź zakładkę Spam, Oferty, Społeczności, Inne.

2. Kliknij w przycisk w wiadomości, aby potwierdzić zapis na newsletter.


Aaaaaa – gdy zostawisz swój numer telefonu, to w dniu webinaru wyślemy Ci SMS przypominający o szkoleniu.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

O Webinarze

Masz wrażenie, że Twoje działania są chaotyczne, że nie wiesz za co tak naprawdę się wziąć, żeby mieć efekty?

Niby wiesz, że strategia marki wymaga planu i sukcesywnych działań, ale nie masz pojęcia, jak je poukładać? Masz świadomość, że proces projektowania strategii to seria decyzji, które musisz podjąć, żeby dotrzeć do oczekiwanego rozwiązania, ale nie wiesz, jak to zrobić? Wiesz, że każda decyzja musi z czegoś wynikać i powinna się opierać na fundamentach, ale nie wiesz, jak teorię przełożyć na praktykę?


Dołącz do nas, a dowiesz się, jak w 5 prostych krokach poukładać swoje działania, by frustracje zamienić w rezultaty, a kontakty w kontrakty. Podczas wtorkowego webinaru opowiem Ci o 5 krokach, które warto wykonać, by usystematyzować swoje działania, ułożyć strategię i szybko zobaczyć rezultaty. Pozornie proste działania, których większość osób nie stosuje, myśląc że są zbyt banalne. Tymczasem bez tego ani rusz!


Jeśli jednak należysz do osób, które chcą działać, a nie narzekać, to koniecznie bądź ze mną 10 stycznia i poznaj te 5 kroków do własnej strategii.

ZAPISZ SIĘ

Czego się nauczysz?

Poznasz 4 strategiczne kroki

Poznasz 4 kroki, które sprawią, że Twoje działania w końcu będą ułożone, a nie chaotyczne

Pokażę Ci, co należy uwzględnić w planowaniu, aby się nie zajechać, a mieć rezultaty

Nauczysz się, jak zaplanować działania

Kiedy zaczynasz dopiero działać na pewno jest w Tobie mnóstwo obaw i chaosu w głowie. Pokażę Ci, jak spojrzeć na swoją markę całościowo.

Dowiesz się, jak spojrzeć na swoje działania

O Trenerce

Justyna Kopeć / Ekspertka marketingu online

praktyk biznesu, autorka 10-ciu książek

Trenerka, liderka, ekspertka budowania marki osobistej i biznesu online, przedsiębiorczyni. Właścicielka agencji marketingowej Blue Brand oraz członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Kierowniczka merytoryczna pierwszego w Polsce studium doradcy marki osobistej.

Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane przez organizacje branżowe oraz opisywane przez media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Wśród jej klientów jest wiele osób rozpoznawalnych dzisiaj na rynku w Polsce i zagranicą: trenerów, coachów, prezesów zarządów, liderów marketingu sieciowego, właścicieli mniejszych i większych biznesów, freelancerów.

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Przestań marnować czas na nietrafione działania i frustrację

PODNIEŚ SWOJĄ SKUTECZNOŚĆ I BUDUJ NIEZALEŻNOŚĆ

Rekomendacje

Warsztaty z “Facebooka” oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw. Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Monika Niżnik

Dorota Żydziak Sylwetka Sukcesu

Polecam szkolenie u Justyny Kopeć. Bardzo łatwy przekaz szkolenia. Poradnik krok po kroku jak zbudować markę osobistą, jak zacząć działać na portalach, jak kreować własne media społecznościowe. W jaki sposób pisać posty, jak nagrywać lajvy, aby trafiały do naszych odbiorców. Jak odnaleźć klienta indealnego. Wszystkie odpowiedzi na te pytania znajdziecie na kursie. Z całego serca polecam.

Ewa Sibrecht

To było niesamowite szkolenie warsztatowe! Dziękuję Justyna Kopeć za to, że po pierwsze inspirujesz do pracy ze sobą samym, do zaglądnięcia wgłąb siebie i dostrzeżenia własnego potencjału. Tak bardzo brakuje nam wiary w siebie. A tu każde spotkanie z Tobą i uczestnikami warsztatów, dawało mi coraz mocniejsze przekonanie, ba – pewność, że każdy z nas jest wyjątkowy, ja również. Polecam z całego serca warsztaty z Justyną. To trzeba przeżyć!

To ostatni moment na dołączenie!

Masz jeszcze wątpliwości?

Udział w szkoleniu nic nie kosztuje! Wybierz rozwój!

WEBINAR zaczyna się za:

ZAPISZ SIĘ
Dni
Godzin
Minut
Sekund