FIRMA MY

Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją

JAK SPRAWIĆ, żebyś dzięki zespołowi miał jak najwięcej zleceń, inni chcieli z Tobą WSPÓŁPRACOWAĆ, a klienci POLECALI CIEBIE dalej.

Wydanie drugie poprawione i uzupełnione.

Usztywniona oprawa ze skrzydełkami.

Czego dowiesz się z książki?

Umiejętność budowania zespołu i  zarządzania zespołem to jedna z najważniejszych przewag konkurencyjnych Twojej firmy na dzisiejszym rynku.

Wizja i misja

Czy działasz z perspektywą przyszłości czy też pod wpływem impulsów?

Kodeks honorowy

Tylko to jedno narzędzie w znakomity sposób potrafi zaangażować i zintegrować Twój zespół.

T

Wielkie możliwości

Jakie są szanse, żeby Twoja firma zbudowała przewagę konkurencyjną dzięki zespołowi?

świetne rozwiązania

Czy chcesz znać przynajmniej pięć fantastycznych sposobów na tworzenie zespołu marzeń, nawet gdy masz do czynienia z osobami z różnych pokoleń?

Wsparcie eksperta

Być może dzisiaj uważasz, że nie masz dostatecznej wiedzy, to czy jesteś w stanie dać się poprowadzić ekspertowi za rękę w rozwoju swojego zespołu?

Marka osobista

Czy jesteś świadomy, że będąc liderem, powinieneś zadbać o swoją markę osobistą? O jej spójność i wiarygodność? Czy wiesz, że Twoja mocna marka może przyciągnąć do Twojego zespołu równie mocne i wartościowe osoby?

Książkę rekomendują

Tworzenie firmy nie może być oderwane od tworzenia zespołu. Firma to nie tylko lider, ale wszyscy członkowie, czyli zespół. I szczególnie wśród małych firm czas dzisiaj na zmianę sposobu myślenia z JA na MY.

Justyna pokazuje jak ważna jest rola lidera, który jest członkiem swojego zespołu marzeń, ale również i to jak istotna jest wiedza i doświadczenie poszczególnych osób, umiejętne delegowanie i przyjmowanie odpowiedzialności w rozwoju firmy. Firmy, do której pracownik chodzi chętnie, a przez to pewnie też lepiej wykonuje swoje zadania.

Jakub B. Bączek

przedsiębiorca, trener mentalny olimpijczyków, autor bestsellerów

Justyna w swojej książce udowadnia, że przyszłość myślenia “my” w zarządzeniu firmą już się rozpoczęła. Czas zatem na kolejny etap rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie szef jest liderem przy którym mogą efektywnie funkcjonować inni liderzy. Każda zmiana dokonuje się w ludziach.

Polecam lektur

Kamil Romel-Sambor

Prezes Brian Tracy Polska, CEO 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

Jeśli zamierzasz zbudować biznes na solidnych fundamentach lub planujesz stworzyć zespół, który zrealizuje każdy cel, to w tej książce znajdziesz kluczowe kwestie, dzięki którym unikniesz wielu błędów i narzędzia, które pozwolą Ci dobrać, ukształtować i rozwijać skuteczny zespół.

Serdecznie polecam!

Beata Kapcewicz

Prezes Zarządu Grupy Momentum Way, autorka bestsellerów

W DuoLife ważne jest postawienie człowieka w centrum, ważne są wartości i praca zespołowa. Justyna w swojej książce również podkreśla znaczenie pracy w zespole, zaakceptowanie różnorodności i postawienie na mocne strony poszczególnych osób, bo dzięki temu jest łatwiej osiągnąć sukces w biznesie.Polecam, jeśli chcesz stworzyć swój mistrzowski zespół.

Norbert Janeczek

Współzałożyciel, Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife S.A.

Justyna Kopeć

Od blisko 21 lat zarządza zasobami ludzkimi HR (organizacje trzeciego sektora, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa). W przeszłości tworzyła i zarządzała zespołami ponad 100-osobowymi, ale jej specjalnością jest budowanie skutecznych, zaangażowanych i lojalnych zespołów w mikro, małych i średnich firmach.

Swoje doświadczenia z dotychczasowej działalności pragnie wnieść również w życia innych przedsiębiorców. Uważa, że „razem możemy więcej i skuteczniej”. Chce zarażać innych pasją rozwoju osobistego oraz budowania mistrzowskich biznesów i zespołów na najwyższym poziomie.

Kreuje wizerunek podmiotów (PR) oraz zarządza sytuacjami kryzysowymi. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności miękkich (autoprezentacja, zarządzanie zespołem, wizerunek i marketing organizacji, budowanie marki w social media oraz tworzenie strategii marketingowych), a jako ekspert jest zapraszana na konferencje, sympozja i debaty. Oceniała wnioski w programach unijnych oraz konkursach miejskich i marszałkowskich.

Od 2014 roku jest właścicielką agencji marketingowej BLUE BRAND. W portfolio agencji znajduje się w sumie ponad 400 mniejszych i większych przedsiębiorstw, instytucji i organizacji.

Opinie członków zespołów tworzonych przez Justynę

Marlena Soszyńska

Marlena Soszyńska

W trakcie studiów zaangażowałam się w działalność stworzonej przez panią Justynę Kopeć ponad 100-osobowej grupy ludzi, zarażonych przez Nią ideą wolontariatu. Jako członek tego zespołu miałam możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, jednocześnie pomagając innym – te aspekty wspominam jako priorytetowe. Pani Justyna, poprzez swoją aktywność, mobilizowała nas do pogłębiania wiedzy, co zresztą każdemu umożliwiała, np. zdobywając fundusze na liczne szkolenia. Nasze relacje oparte były na zaufaniu, wierze w możliwości członków grupy, dawaniu szansy, by osiągnąć coś więcej. Dzięki temu udało mi się zostać koordynatorem oraz poczynić pierwsze, udane kroki w pozyskiwaniu funduszy.

Pani Justyna była mentorką. Imponowała wiedzą, ciągłym samodoskonaleniem, podejmowaniem wyzwań. Był czas na pracę i integrację, a stosunki wewnątrz grupy bazowały na zaufaniu i realizacji wspólnych celów.

Beata Prokurat

Beata Prokurat

Panią Justynę poznałam kilka lat temu. (…) Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że Pani Justyna zaszczepiła we mnie chęć angażowania się w różnego rodzaju niełatwe przedsięwzięcia.

Od samego początku była bardzo wymagająca, ale i wspierająca. Chciała zbudować zespół rzetelnych, oddanych pracy ludzi. Jako szefowa wysoko stawiała poprzeczkę, była stanowcza, ale zarazem spokojna i zawsze służyła radą, czerpała z naszych opinii. Poprzez częste „rzucanie na głęboką wodę” uczyła nas samodzielności i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Bardzo wiele nauczyłam się dzięki Pani Justynie. (…)

Jako szefowa Pani Justyna kładła duży nacisk na rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty.

Wspólny czas pracy wspominam jako bardzo ciekawe doświadczenie, które w ogromny sposób przyczyniło się do dalszego ukształtowania mojej osoby, a także mojej pozycji zawodowej. Bywały również ciężkie, trudne sytuacje, ale myślę, że i one wiele nas nauczyły. Doceniam wysiłek i trud jaki Pani Justyna włożyła w pracę w naszym zespole.

Kamil Wyrębek

Kamil Wyrębek

Kilka lat temu miałem przyjemność i ogromne szczęście należeć do zespołu prowadzonego przez Justynę. Dopiero z perspektywy czasu dostrzegam jak niezwykłym liderem Ona jest. W każdej z osób w zespole potrafiła znaleźć i wydobyć te cechy, które są potrzebne nie tylko do najlepszego funkcjonowania całej grupy, ale i indywidualnego rozwoju jednostki. W dodatku robi to tak subtelnie i niemal niezauważenie, że człowiek ma świadomość własnej pracy i wkładu w funkcjonowanie zespołu, co z kolei sprawia, że jego wartość znacznie wzrasta.

Śmiem rzec, że u Justyny w drużynie nie ma słabych ogniw, bo każde z nich jest odpowiednio wykute i zahartowane. Dziś wiem, że dzięki Niej jestem lepszym, wartościowszym człowiekiem.

Justyna ma niezwykły dar rozwijania skrzydeł tym, z którymi pracuje i za to, po raz kolejny, chcę Jej podziękować.

Agata Izdebska

Agata Izdebska

Współpracę z Justyną wspominam z uśmiechem na twarzy.

Był to czas bardzo wielu pozytywnych zmian. Dzięki Niej poznałam wielu wspaniałych ludzi, mogłam odkrywać i realizować swoje pasje, a przy tym poszerzać wiedzę oraz gromadzić cenne doświadczenia na wielu ciekawych szkoleniach.

Justyna Kopeć jest niesamowicie charyzmatyczną i motywującą osobą.

Oferta

Kupując książkę na tej stronie, masz pewność, że zapłacisz najniższą możliwą cenę.

Książka jest wysyłana do 48 godz. po zakupie (w dni robocze).

Zamów wersję drukowaną lub zestaw, a zobaczysz, jaką jeszcze niespodziankę otrzymasz w prezencie.

Partnerzy wydania

Słowo od Autorki

Na co dzień jestem marketingowcem i specjalizuję się w strategicznym zarządzaniu marką. Często, budując strategie dla moich klientów, okazywało się, że właściciel chce zmian, ale trudno mu jest w tym zakresie współpracować z własnym zespołem. Ponieważ mam duże doświadczenie w prowadzeniu zespołów, moja wiedza pomagała przygotować zespół w danej firmie do wprowadzanych zmian. Rozbijaliśmy obiekcje, ustalaliśmy priorytety, przydzielaliśmy role…

W końcu nadszedł moment, żeby tym wszystkim podzielić się z Tobą.

W książce “Firma MY” nie będziesz miał za dużo teorii. Obiecuję jednak, że jeśli jesteś właścicielem mikro lub małej firmy, albo działasz w branży marketingu sieciowego, to znajdziesz w niej rozwiązania, które pomogą Ci zbudować zespół dający Tobie i Twojej firmie przewagę konkurencyjną.

Justyna Kopeć

Masz pytania - napisz do mnie

Pozostańmy w kontakcie

Poniedziałek - Piątek  10:00-16:00

Telefon

(48) 600 986 970

Email

kontakt@JustynaKopec.pl