Brakuje Ci pomysłów na wartościowe posty?

Wiem, jak trudno jest systematycznie pisać posty. Bywa to męczące zwłaszcza, kiedy brakuje pomysłów.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie wyjątkowe narzędzia, które sprawią, że tworzenie nowych postów będzie przyjemnością. Bo możesz się przy tym dobrze bawić, dawać wartość innym, a do tego dobrze zarabiać.

Dodaj MOCy swojej Marce!

Pokaż innym swoją wyjątkowość, uporządkuj swój przekaz i w końcu zacznij zarabiać na tym, co lubisz robić.

szablony na posty do mediów społecznościowych

Czym są

Karty z inspiracjami na posty?

To wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu w sposób łatwy i przyjemny będziesz tworzyć kolejne posty na Facebooku.

Zestaw składa się z 45 kart podzielonych na konkretne obszary: Edukacja, Inspiracja, Leady, Lifestyle, Zasięg, Relacje, Wyzwanie, Sprzedaż i Zaufanie. W każdej kategorii znajdziesz po 5 schematów, które z łatwością dostosujesz do swojej marki wraz z podpowiedzią, jakie grafiki możesz dołączyć do swojego wpisu.

Jednak nie tylko gotowe schematy mogą być dla Ciebie niezrównaną podpowiedzią, ale również wyjątkowe zdjęcia. Możesz wylosować jedną z kart i patrząc na zdjęcie zastanowić się, w jaki sposób ono do Ciebie przemawia i jaki post na jego podstawie możesz stworzyć.

Gwarantuję! Zabawa jest przednia, a pomysły pojawiają się same!

Dlaczego warto?

I

Otrzymasz aż 45 szablonów, dzięki którym będziesz zwiększać swoje zasięgi, budować relacje, inspirować i zwiększać sprzedaż.

I

Poznasz skuteczne schematy budowania postów, dzięki którym tworzenie kolejnych i kolejnych postów będzie o wiele prostsze.

I

Dostaniesz gotową bazę uniwersalnych treści, które w kilka minut przekształcisz pod swój biznes i swoją markę osobistą. Ba! Szablony są uniwersalne i można je zastosować naprawdę w każdym biznesie.

To narzędzie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas pozostając aktywnymi w social mediach.

Tak szczerze. Odpowiedz sobie na pytanie, jak często siadasz do pisania postów i wkurzasz się, bo po raz kolejny nie wiesz, co byłoby wartościowe, inspirujące i angażujące Twoich odbiorców?

Wiadomo. Każdy stara się być konsekwentny, jednak wszyscy mamy ograniczone zasoby czasowe. W tej sytuacji może okazać się, że decyzja o zakupie Kart z Inspiracjami na Posty będzie najlepszą w tym miesiącu i rozwiąże raz na zawsze problem z systematycznością działań na Twoim Facebooku. No chyba, że dwa złote z groszami to zbyt wygórowana cena za efektywne i skuteczne treści?

Stworzone przez Justynę Kopeć karty do pisania ciekawych postów na Facebooku są nie tylko piękne, ale i bardzo inspirujące. Z jednej strony każdej karty znajdziemy gotowy już temat- szablon na treść, a z drugiej strony obraz. Obrazy pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność i są dla mnie genialnym narzędziem, aby stworzyć własnego, oryginalnego posta. Całość jest utrzymana w przepięknej palecie kolorów, każda karta to takie małe dzieło sztuki, bardzo polecam!

Julia Fercho

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

Lilianna Falencikowska

O kartach dowiedziałam się z live. Kiedy tylko o nich usłyszałam, kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że potrzebuję takiego właśnie narzędzia. Jestem początkująca w mediach społecznościowych, więc narzędzie pomagające tworzyć posty w sposób profesjonalny jest jak skarb. Zamierzam korzystać z treściowej i graficznej podpowiedzi znajdującej się na kartach. Uważam, że karty są dla tych wszystkich, którzy chcą zaistnieć w mediach społecznościowych profesjonalnie.

Ewa Borys

Jestem szczęśliwą posiadaczką kart. Dowiedziałam się o nich podczas uczestnictwa on-line na jednym z spotkań z Panią Justyną.

Zawsze mam problem z pisaniem postów, a one są dla mnie inspiracją, źródłem pomysłów. Zamierzam je wykorzystywać jak najczęściej, by treści, które zamieszczam na moim profilu były ciekawsze dla moich odbiorców.

Bożena Labuda

O istnieniu kart dowiedziałam się z webinaru. Do skorzystaniu z oferty przekonały mnie dwie rzeczy – po pierwsze potrzebowałam inspiracji na posty, po drugie – po webinarze można było skorzystać z oferty promocyjnej 🙂
Zamierzam wykorzystać te karty do pisania postów, aby być bardziej widoczna na FB i LinkedIn. Do tej pory niewiele pisałam postów, najczęściej udostępniałam cudze posty, teksty, zdjęcia.

Karty – moim zdaniem – są dla każdego, kto zechce z nich skorzystać.

Co dodać? Moim zdaniem – jedyne, co można tu dodać, to… ich ilość 😉 jeśli będzie taka możliwość, żeby dokupić jeszcze kilka-kilkanaście sztuk, to… ja chętnie! 🙂 Karty służą mi doskonale i chętnie z nich będę nadal korzystać.

Małgosia Mróz

Karty są podzielone na aż 9 kategorii!

Edukacja

Inspiracja

Relacje

Zaufanie

Zasięg

Leady

Sprzedaż

Lifestyle

Wyzwanie

Czy jest inna możliwość?

Oczywiście! Możesz nadal samodzielnie wymyślać posty, czytać kolejne książki i blogi, jeździć na szkolenia, ale odpowiedz sobie na pytanie, czy:

  • masz na to wszystko czas?
  • nie masz wrażenia, że wszyscy ciągle piszą o tym samym?
  • zamiast wciąż uczyć się nowych rzeczy, trzeba w końcu zacząć działać?

Jak korzystać z kart?

Gdy brakuje Ci pomysłu na post, wyciągasz swój zestaw kart i…

  • losujesz z niego kartę na chybił-trafił (możesz nawet zamknąć oczy i zobaczyć, co Ci los przyniesie)
  • wybierasz konkretną kategorię spośród ośmiu i następnie z danej kategorii wybierasz schemat, który chciałabyś zastosować
  • koncentrujesz się nie na tekście, ale na zdjęciu zamieszczonym z przodu karty i zastanawiasz się, jakie skojarzenia masz z tym obrazem – na podstawie swoich skojarzeń tworzysz post

Tak! To jest aż tak łatwe!

Sprawdź zestawy, które dla Ciebie przygotowałam

Karty z inspiracjami na posty

Zestaw 45 eleganckich kart w formacie A6 w etui

Cena regularna: 149 zł

Zestaw Kart oraz Książka

Zdobądź ten niesamowity zestaw w super-promocyjnej cenie!

Cena regularna: 149 zł + 79 zł = 228 zł

Cena promocyjna: 179 zł

O mnie

Szkoleniowiec, lider, ekspert marketingu i przedsiębiorca. Właścicielka agencji marketingowej oraz prezes Marka Ty Sp. z o.o.

Autorka i współautorka 6 książek, w tym „Ty – marka warta miliony”, „Firma MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją”, „Królowe strategii”.

________________

Moją misją jest tworzenie znanych i rozpoznawalnych marek osobistych oraz zwiększanie dochodów moich klientów poprzez wykorzystanie możliwości marketingu internetowego.
Wierzę, że inwestycja w Człowieka jest lepsza i bardziej długofalowa niż inwestycja w firmę.

Rekomendacje

W dzisiejszym świecie rzadko spotyka się ludzi w biznesie, którzy robią więcej niż zawarte jest w cenie; chętniej niż oczekuje tego klient; z zaangażowaniem na najwyższym poziomie. A jednak! Znalazłam taką osobę, która gwarantuje właśnie takie działanie. Justyna Kopeć. Kobieta o szerokich kompetencjach, dostępna ze swoim wsparciem 24h/dobę. Udowadniająca, że można więcej, lepiej, szybciej. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwijaniu biznesu online! O social mediach wie baaardzo wiele. O marketingu również!

Małgorzata Bieniaszewska

właściciel MB Pneumatyka, laureatka konkursu "BrandMe" Forbesa
Karina Janas opinia Justyna Kopeć

Profesjonalizm. Elastyczność. Terminowość. Idealne wpasowanie w potrzeby klienta. Taka jest Justyna i to, co robi. Korzystałam z indywidualnych konsultacji i wsparcia przed 3. edycją “Polko! Bądź ZDROWSZA”. Otrzymałam cenne wskazówki i rady. Polecam, jeśli chodzi o długoterminową współpracę.
Najwyższa półka!

Karina Janas

ZDROWSI w 90 dni
Anna Słowińska opinia Justyna Kopeć

Z wielką przyjemnością piszę rekomendację Justynie Kopeć i jej firmie Blue Brand. Współpraca z nimi to jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych. Justyna pomagała mi w zbudowaniu od podstaw mojej marki osobistej w zakresie coachingu rozwiązań, szkoleń i konsultacji rozwoju osobistego. Współpraca między innymi obejmowała przebudowę strony internetowej, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych, stworzenie lejka sprzedażowego, nagranie kursu on-line i wydanie książki. To, co dla mnie najistotniejsze, to indywidualne podejście do mojej osoby oraz kreatywność w zakresie podejmowanych działań.
Ale tak jest, jak się pracuje z profesjonalistami, z prężnym zespołem. Podnoszą poprzeczkę wysoko, motywują mnie do dalszych działań, które przyniosą wymierne korzyści w postaci sprzedaży moich usług.
Polecam z całego serca.

Anna Słowińska

Coach transpersonalny, trener rozwoju osobistego
Katarzyna Krawczyk

Justynę poznałam przeszło rok temu. To wyjątkowa Kobieta, ekspert i profesjonalistka w dziedzinie budowania, tworzenia marki osobistej. Pamiętam, że to właśnie od Justyny pierwszy raz usłyszałam zdanie “Marka osobista to Ty. Twoje imię i nazwisko oraz skojarzenia, które mają inni na Twój temat.” Korzystałam z wielu produktów oferowanych przez Justynę.

Jednak w tym miejscu chciałabym szczególnie podkreślić wartość dwóch z nich “Power of Woman. MASTERMIND” – praca w kameralnej grupie Kobiet, którą prowadzi Justyna, plus praca 1:1 z samą Justyną. Mega wartość, wskazówki, konkretne narzędzia, które pozwalają od razu ruszyć z miejsca. I do tego wsparcie z najwyższej półki.

Warsztaty “LinkedIn Shift” – z których dowiedziałam się nie tylko co zrobić, ale jak zrobić, jak prowadzić swój profil na tym kanale, aby był on ciekawy. To, co Justyna zawsze powtarza i podkreśla podczas warsztatów, to zdanie: “w tym co robisz bądź po prostu sobą”. A pytanie, którego nie zapomnę z Naszych spotkań w ramach cyklu Mastermind, to “dlaczego ja nie widzę na Twoim profilu tego, o czym mówisz?”. Często bowiem zdarza się, że coś, co dla nas jest oczywistą oczywistością, dla drugiej osoby stanowić może ogromną wartość. Spotkania, warsztaty z Justyną to czysta praktyka. Dostaniesz konkretne, spersonalizowane wytyczne jak zaistnieć w mediach społecznościach. Szczerze polecam.

Katarzyna Krawczyk

ekspert w dziedzinie finansów, doktor nauk ekonomicznych, trener biznesowy kobiet, dydaktyk WSB Gdańsk i PSW Kwidzyn
Michał Dorszewski rekomendacja Justyna Kopeć

Justyna jest ekspertem nad ekspertami. Na każde pytanie dała mi rzeczową odpowiedź wraz z wyjaśnieniem dlaczego. Dzięki temu nie tylko wiem, ale rozumiem, a to o 3 stopnie wyżej! Justyna jest czujna jak ważka. Systematycznie przeprowadziła mnie przez FB, Instagram, www, blog, Instastory, Linkedin, Twitter, ustawienia zaawansowane i nie pominęła żadnego pytania. Justynie nic nie umknie.

Nie dziwię się dlaczego absolutnie najlepsi trenerzy i mówcy na polskim rynku, albo już z Justyną współpracują, albo kombinują jak się dostać do grona jej klientów.

Michał Dorszewski

Trener biznesu, mówca, facylitator, coach

Miałem przyjemność wysłuchać wykładu Justyny o budowaniu marki osobistej. Jestem pod wrażeniem wiedzy merytorycznej i sposobu w jaki ją przekazuje słuchaczom. Jasno, klarownie i co najważniejsze ze szczerym uśmiechem. Polecam!

Łukasz Cybulski

ekspert skutecznej sprzedaży interpersonalnej
Joanna Sławińska opinia Justyna Kopeć

Bardzo polecam Justynę! Jeśli chcesz zrozumieć funkcjonowanie mediów społecznościowych, nauczyć się w tym poruszać, rozkręcać swoją markę online z głową – skorzystaj z wiedzy Justyny. Ona ma w małym palcu to, do czego musiałbyś dochodzić sam latami. A przy tym to ciepły, wspierający człowiek, przy którym poczujesz się bezpiecznie, a jednocześnie będziesz zmotywowany i „popchnięty” do działania. Skorzystaj z pomocy Justyny, a zmienisz spojrzenie na swoją markę!

Joanna Sławińska

Trener mentalny, mówca, praca z ciałem, wsparcie po stracie
Katarzyna Kmiecik opinia Justyna Kopeć

Jakiś czas temu odbyłam konsultację z Justyną Kopeć. Nie ukrywam, że niektóre zasady rozwoju marki osobistej są dla mnie trudne i potrzebuję więcej czasu, ale pomału zabrałam się za ich wprowadzanie…

…i wiecie co, jestem w szoku! To jest jakaś magia – zaraz po tym jak zaczęłam zmieniać postępowanie zgodnie z wytycznymi Justyny nagle mój kalendarz zaczął się zapełniać zapisami klientów! Na dwa miesiące do przodu! Oczywiście z tą magią to żart. To jest ciężka praca i doświadczenie Justyny, z którego postanowiłam skorzystać, ale też moja odwaga i determinacja.

Justyna Kopeć bardzo Ci dziękuję!!!

Katarzyna Kmiecik

Przedsiębiorca, Harmonia Duszy i Ciała
Aneta Kaczmarek opinia Justyna Kopeć

Justyna Kopeć udzieliła mi konsultacji w sprawie rozwijania mojej osobistej marki w social mediach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Przejrzała moje profile, zwracając uwagę na rzeczy, o których nie miałam świadomości, że mają tak ogromny wpływ na budowanie mojego wizerunku i kontakt z odbiorcą.

Dostałam gotowe wskazówki co zmienić, co poprawić, nad czym się skupić prowadząc swoje profile w social mediach. To było niezwykle merytoryczne, ale również inspirujące spotkanie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam skorzystać z tych konsultacji. Jestem przekonana, że pomoże mi to w budowaniu swojego wizerunku jako eksperta i osoby do której warto się zgłosić z konkretnym problemem.

Bardzo dziękuję Justyna Kopeć za poświęcony czas. Zdecydowanie polecam Justynę jako osobę, która w profesjonalny sposób pomoże Ci zbudować swoją markę i sprawi że staniesz się rozpoznawalny spośród setek innych w Twojej branży.

Aneta Kaczmarek

certyfikowany trener FRIS, coach, trener kariery
Małgorzata Porębska Studio Figura Siedlce opinia Justyna Kopeć
Byłam uczestnikiem szkolenia “Facebook bez tajemnic” prowadzonego przez Justynę Kopeć. Cóż mogę powiedzieć??? – Z całą pewnością nie był to czas stracony, a wiecie doskonale, że czas to pieniądz!! Szkolenie było merytoryczne, bez zbędnego “pitu, pitu”, poparte przykładami, w mojej ocenie bardzo wartościowe szczególnie dla osób początkujących. Ja nie jestem osobą początkującą, ale Facebook zmienia się tak dynamicznie, że można chodzić cyklicznie na takie szkolenia i zawsze dowiemy się czegoś nowego (tak było w moim przypadku). Gorąco polecam!

Małgorzata Porębska

Właścicielka Studio Figura Siedlce
Weronika Szafrańska opinia Justyna Kopeć

Zdecydowanie polecam szkolenie Justyny Kopeć “Facebook bez tajemnic”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Justyna Kopeć to niewątpliwie duża specjalistka w dziedzinie social media. Odpowiedziała na każde pytanie podczas szkolenia. Jest otwarta, kompetentna oraz zaangażowana w przekazanie wiedzy w dostępny dla każdego sposób. Szkoda, że szkolenie trwało tak krótko. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą zagłębić się w social media na szkolenie “Facebook bez Tajemnic”.

Weronika Szafrańska

współwłaścicielka JW-Invest
Anna Dąbrowska

Jestem przegromnie wdzięczna za naszą sesję. Wszystkie Twoje wskazówki, były dla mnie bardzo wspierające i otwierające oczy. Najbardziej zaskakujące było dla mnie to, że czasem zmiana nie musiała być wielka i bardzo pracochłonna, a dająca efekt od razu. Odniosę się tylko do kilku Twoich propozycji, które uważam, że były dla mnie bardzo korzystne. Po pierwsze zmiana mojego imienia i nazwiska na uwzględniającą polskie znaki oraz nazwa fanpage, zawierającą również imię i nazwisko, po to aby dać się znaleźć klientowi. Po drugie, zmiana mojego biogramu. Efekt, moje posty, które docierały do 200-300 osób, dotarły do ponad 1300 osób. Po trzecie opracowanie strony www, która byłaby dla mnie bardziej wspierająca. Justyna, jeszcze raz z głębi serca dziękuję. Dostałam dużo więcej, niż się spodziewałam.

Anna Dąbrowska

Skrzydła Pracownia Zmian, coach, trener mentalny

Jestem pod olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu Justyny Kopeć, która ma nie tylko umiejętności, ale również wyczucie stylu i smaku przy tworzeniu e-booków. Bardzo długo próbowałam sama zaprojektować swojego e-booka bez oczekiwanego rezultatu. Pełna frustracji i rezygnacji poprosiłam Justynę o pomoc i nie mogłam uwierzyć własnym oczom, gdy 3 godziny później otrzymałam dosłownie e-bookowego “mercedesa”! Polecam usługi Justyny, solidna firma, której warto zaufać – sukces profesjonalnego e-booka zapewniony!

Julia Fercho

śpiewaczka operowa

Książka “Marka osobista i biznes online” zupełnie zmieniła moje postrzeganie marki osobistej i pracy nad nią. To, co dotychczas było obowiązkiem i koniecznością, nagle stało się przyjemnością i frajdą. Okazało się, że wystarczy zmienić parę blokujących przekonań, wdrożyć zasady, które Justyna proponuje i komunikacja w social mediach stała się dla mnie dużo łatwiejsza.

Jako pisarce najbardziej zależało mi na dotarciu do szerokiego grona moich czytelników, nawiązaniu z nimi relacji i dostarczeniu im wartościowych treści, a jednocześnie na pozostaniu autentyczną i naturalną. Justyna pokazała mi, że jest to możliwe, między innymi przez odkrycie swojego archetypu marki.

Po przeczytaniu książki i wykonaniu ćwiczeń nie tylko od razu wzrosła mi motywacja do konkretnego działania, ale też dostałam klarowne, sprawdzone rozwiązania, które od razu mogłam wcielić w życie. Wybrałam też odpowiedni dla mnie i dla mojej społeczności sposób komunikacji i znacznie przyspieszyłam cały proces budowania swojej marki osobistej jako pisarki.

Anna Płowiec

pisarka, autorka powieści obyczajowych

Książka “Marka osobista i biznes online” Justyny Kopeć to kompendium wiedzy nt. budowania marki, która sprzedaje.

Justyna w przystępny sposób “krok po kroku” prowadzi przez zawiłości budowania skutecznej marki osobistej – od pracy nad profilem, poprzez tworzenie skutecznych treści czy sposoby komunikacji, aż po budowanie społeczności wiernych ambasadorów i wiele, wiele innych tematów…

W tej książce dostajesz całokształt wiedzy, którą musiałabyś kupić na kilku różnych szkoleniach. Jeśli zastanawiasz się kim jesteś i co możesz dać innym, a do tego jak wejść z tym do świata online, to ta książka jest dla Ciebie!

A do tego koniecznie zapisz się na bezpłatne konsultacje do Justyny (póki jeszcze są!) i przekonaj się jaką dawkę wiedzy dostaniesz za darmo – analizę Twojego problemu i propozycje rozwiązań. Domyśl się, ile możesz dostać na płatnych kursach 🙂 Ta niesamowita Kobieta ma ponadprzeciętną umiejętność słuchania i czytania między wierszami ❤

Katarzyna Paprocka

przedsiębiorczyni

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

Lilianna Falencikowska

przedsiębiorczyni, trenerka biznesowa i trenerka Structogramu

Masz pytania - napisz do mnie

Pozostańmy w kontakcie

Poniedziałek - Piątek  10:00-16:00

Telefon

(48) 600 986 970

Email

kontakt@JustynaKopec.pl