Towarzyszę Ci w osiąganiu sukcesu

Opinie

Poznaj opinie moich zadowolonych Klientów. Rocznie z moich płatnych rozwiązań korzysta kilkaset osób. Wiele z nich wraca ze szkolenia na szkolenie, doświadczając niesamowitej zmiany.

Justyna Kopeć opinie o współpracy

Dowiedz się, co mówią o współpracy ze mną inne osoby

Rekomendacje wideo

Norbert Janeczek

Przewodniczący Rady Nadzorczej DuoLife S.A.

Jakub B. Bączek

Przedsiębiorca, trener mentalny mistrzów świata, autor bestsellerów

Beata Kapcewicz

Prezes Zarządu spółki Momentum Way

Alicja Nowik

dyplomowana pielęgniarka, ekspertka diabetologii

Ewa Borys

liderka marketingu sieciowego

Małgorzata Witkowska

pracownik akademicki, liderka marketingu sieciowego

Dorota Tews-Matusiak

Niezależna Dyrektor Mary Kay UK, Beauty & Personal Coach, Brand Stylist

Beata Bikowska

Personal Brand Creator and Wellbeing Strategist

Anna Karpezo

nauczycielka, liderka marketingu sieciowego

Patryk Szrajner

zarządza zespołami sprzedażowymi

Sylwia Wojsznarowicz

magister wychowania fizycznego, liderka marketingu sieciowego

Sprawdź, co piszą moi Klienci

Rekomendacje

W dzisiejszym świecie rzadko spotyka się ludzi w biznesie, którzy robią więcej niż zawarte jest w cenie; chętniej niż oczekuje tego klient; z zaangażowaniem na najwyższym poziomie. A jednak! Znalazłam taką osobę, która gwarantuje właśnie takie działanie. Justyna Kopeć. Kobieta o szerokich kompetencjach, dostępna ze swoim wsparciem 24h/dobę. Udowadniająca, że można więcej, lepiej, szybciej. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwijaniu biznesu online! O social mediach wie baaardzo wiele. O marketingu również!

Małgorzata Bieniaszewska

Właścicielka MB-Pneumatyka, laureatka konkursu "BrandMe" Forebsa

Miałyśmy okazję spotkać się z Justyną podczas kilku rozmów branżowych o marce osobistej. Justyna to fachowiec i profesjonalista. Kocha to, co robi i robi to z pasją. Jest pozytywna, otwarta i kompetentna. Prowadzone dyskusje są uwieńczone wnioskami i inspiracjami. Chce się działać. Polecam!

Anna Oszajca

Nadaje markom osobowość medialną

Książka “Marka osobista i biznes online” zupełnie zmieniła moje postrzeganie marki osobistej i pracy nad nią. To, co dotychczas było obowiązkiem i koniecznością, nagle stało się przyjemnością i frajdą. Okazało się, że wystarczy zmienić parę blokujących przekonań, wdrożyć zasady, które Justyna proponuje i komunikacja w social mediach stała się dla mnie dużo łatwiejsza.

Jako pisarce najbardziej zależało mi na dotarciu do szerokiego grona moich czytelników, nawiązaniu z nimi relacji i dostarczeniu im wartościowych treści, a jednocześnie na pozostaniu autentyczną i naturalną. Justyna pokazała mi, że jest to możliwe, między innymi przez odkrycie swojego archetypu marki.

Po przeczytaniu książki i wykonaniu ćwiczeń nie tylko od razu wzrosła mi motywacja do konkretnego działania, ale też dostałam klarowne, sprawdzone rozwiązania, które od razu mogłam wcielić w życie. Wybrałam też odpowiedni dla mnie i dla mojej społeczności sposób komunikacji i znacznie przyspieszyłam cały proces budowania swojej marki osobistej jako pisarki.

Anna Płowiec

pisarka, autorka powieści obyczajowych

Książka “Marka osobista i biznes online” Justyny Kopeć to kompendium wiedzy nt. budowania marki, która sprzedaje.

Justyna w przystępny sposób “krok po kroku” prowadzi przez zawiłości budowania skutecznej marki osobistej – od pracy nad profilem, poprzez tworzenie skutecznych treści czy sposoby komunikacji, aż po budowanie społeczności wiernych ambasadorów i wiele, wiele innych tematów…

W tej książce dostajesz całokształt wiedzy, którą musiałabyś kupić na kilku różnych szkoleniach. Jeśli zastanawiasz się kim jesteś i co możesz dać innym, a do tego jak wejść z tym do świata online, to ta książka jest dla Ciebie!

A do tego koniecznie zapisz się na bezpłatne konsultacje do Justyny (póki jeszcze są!) i przekonaj się jaką dawkę wiedzy dostaniesz za darmo – analizę Twojego problemu i propozycje rozwiązań. Domyśl się, ile możesz dostać na płatnych kursach 🙂 Ta niesamowita Kobieta ma ponadprzeciętną umiejętność słuchania i czytania między wierszami ❤

Katarzyna Paprocka

przedsiębiorczyni

Jestem przegromnie wdzięczna za naszą sesję. Wszystkie Twoje wskazówki, były dla mnie bardzo wspierające i otwierające oczy. Najbardziej zaskakujące było dla mnie to, że czasem zmiana nie musiała być wielka i bardzo pracochłonna, a dająca efekt od razu. Odniosę się tylko do kilku Twoich propozycji, które uważam, że były dla mnie bardzo korzystne. Po pierwsze zmiana mojego imienia i nazwiska na uwzględniającą polskie znaki oraz nazwa fanpage, zawierającą również imię i nazwisko, po to aby dać się znaleźć klientowi. Po drugie, zmiana mojego biogramu. Efekt, moje posty, które docierały do 200-300 osób, dotarły do ponad 1300 osób. Po trzecie opracowanie strony www, która byłaby dla mnie bardziej wspierająca. Justyna, jeszcze raz z głębi serca dziękuję. Dostałam dużo więcej, niż się spodziewałam.

Anna Dąbrowska

Skrzydła Pracownia Zmian, coach, trener mentalny

Justyna to wyjątkowa Kobieta, ekspert i profesjonalistka w dziedzinie budowania, tworzenia marki osobistej. Pamiętam, że to właśnie od Justyny pierwszy raz usłyszałam zdanie “Marka osobista to Ty. Twoje imię i nazwisko oraz skojarzenia, które mają inni na Twój temat.” Korzystałam z wielu produktów oferowanych przez Justynę.

Jednak w tym miejscu chciałabym szczególnie podkreślić wartość dwóch z nich “Power of Woman. MASTERMIND” – praca w kameralnej grupie Kobiet, którą prowadzi Justyna, plus praca 1:1 z samą Justyną. Mega wartość, wskazówki, konkretne narzędzia, które pozwalają od razu ruszyć z miejsca. I do tego wsparcie z najwyższej półki.

Warsztaty “LinkedIn Shift” – z których dowiedziałam się nie tylko co zrobić, ale jak zrobić, jak prowadzić swój profil na tym kanale, aby był on ciekawy. To, co Justyna zawsze powtarza i podkreśla podczas warsztatów, to zdanie: “w tym co robisz bądź po prostu sobą”. A pytanie, którego nie zapomnę z Naszych spotkań w ramach cyklu Mastermind, to “dlaczego ja nie widzę na Twoim profilu tego, o czym mówisz?”. Często bowiem zdarza się, że coś, co dla nas jest oczywistą oczywistością, dla drugiej osoby stanowić może ogromną wartość. Spotkania, warsztaty z Justyną to czysta praktyka. Dostaniesz konkretne, spersonalizowane wytyczne jak zaistnieć w mediach społecznościowych. Szczerze polecam.

Katarzyna Krawczyk

ekspert w dziedzinie finansów, doktor nauk ekonomicznych, trener biznesowy kobiet, dydaktyk WSB Gdańsk i PSW Kwidzyn

Prowadzone przez Justynę szkolenia są na najwyższym, światowym poziomie. Liderzy chwalą jej podejście, wiedzę, konkret i zrozumienie.

Bogumiła Sroka

światowa topowa liderka Forever Living Products

Justyna jest niezwykle zaangażowaną osobą, dążącą do celu, systematyczną i niezwykle profesjonalną. W dodatku chętnie nawiązuje relacje i pomaga innym w rozwoju. Jestem wdzięczny, Justyna, że Cię poznałem i że miałem okazję z Tobą współpracować.

Łukasz Kuciński

trener zarządzania i sprzedaży, autor książki "Firma jako całość"

Justyna Kopeć wystąpiła na naszej Konferencji kolejny raz. Dlaczego? Łatwo się domyślić, daje wartość i jest lubiana. Jej prelekcje zawsze dostarczają dużo wartościowej, praktycznej wiedzy. Czy warto mieć dostęp do jej wystąpienia? Chyba znasz odpowiedź. Szczerze polecam.

Krzysztof Strymiński

organizator konferencji, właściciel Telestudent.pl

Z wielką przyjemnością piszę rekomendację Justynie Kopeć i jej firmie Blue Brand. Współpraca z nimi to jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych. Justyna pomagała mi w zbudowaniu od podstaw mojej marki osobistej w zakresie coachingu rozwiązań, szkoleń i konsultacji rozwoju osobistego. Współpraca między innymi obejmowała przebudowę strony internetowej, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych, stworzenie lejka sprzedażowego, nagranie kursu on-line i wydanie książki. To, co dla mnie najistotniejsze, to indywidualne podejście do mojej osoby oraz kreatywność w zakresie podejmowanych działań.
Ale tak jest, jak się pracuje z profesjonalistami, z prężnym zespołem. Podnoszą poprzeczkę wysoko, motywują mnie do dalszych działań, które przyniosą wymierne korzyści w postaci sprzedaży moich usług.
Polecam z całego serca.

Anna Słowińska

Coach budowania pewności siebie, trener rozwoju osobistego

Bardzo polecam Justynę! Jeśli chcesz zrozumieć funkcjonowanie mediów społecznościowych, nauczyć się w tym poruszać, rozkręcać swoją markę online z głową – skorzystaj z wiedzy Justyny. Ona ma w małym palcu to, do czego musiałbyś dochodzić sam latami. A przy tym to ciepły, wspierający człowiek, przy którym poczujesz się bezpiecznie, a jednocześnie będziesz zmotywowany i „popchnięty” do działania. Skorzystaj z pomocy Justyny, a zmienisz spojrzenie na swoją markę!

Joanna Sławińska

Trener mentalny, mówca, praca z ciałem, wsparcie po stracie

Jestem pod olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu Justyny Kopeć, która ma nie tylko umiejętności, ale również wyczucie stylu i smaku przy tworzeniu e-booków. Bardzo długo próbowałam sama zaprojektować swojego e-booka bez oczekiwanego rezultatu. Pełna frustracji i rezygnacji poprosiłam Justynę o pomoc i nie mogłam uwierzyć własnym oczom, gdy 3 godziny później otrzymałam dosłownie e-bookowego “mercedesa”! Polecam usługi Justyny, solidna firma, której warto zaufać – sukces profesjonalnego e-booka zapewniony!

Julia Fercho

śpiewaczka operowa

Odbyłam konsultację z Justyną Kopeć. Nie ukrywam, że niektóre zasady rozwoju marki osobistej są dla mnie trudne i potrzebuję więcej czasu, ale pomału zabrałam się za ich wprowadzanie…

…i wiecie co, jestem w szoku! To jest jakaś magia – zaraz po tym jak zaczęłam zmieniać postępowanie zgodnie z wytycznymi Justyny nagle mój kalendarz zaczął się zapełniać zapisami klientów! Na dwa miesiące do przodu! Oczywiście z tą magią to żart. To jest ciężka praca i doświadczenie Justyny, z którego postanowiłam skorzystać, ale też moja odwaga i determinacja.

Justyna Kopeć bardzo Ci dziękuję!!!

Katarzyna Kmiecik

przedsiębiorczyni, Harmonia Duszy i Ciała

Byłam uczestnikiem szkolenia “Facebook bez tajemnic” prowadzonego przez Justynę Kopeć. Cóż mogę powiedzieć??? – Z całą pewnością nie był to czas stracony, a wiecie doskonale, że czas to pieniądz!! Szkolenie było merytoryczne, bez zbędnego “pitu, pitu”, poparte przykładami, w mojej ocenie bardzo wartościowe szczególnie dla osób początkujących. Ja nie jestem osobą początkującą, ale Facebook zmienia się tak dynamicznie, że można chodzić cyklicznie na takie szkolenia i zawsze dowiemy się czegoś nowego (tak było w moim przypadku). Gorąco polecam!
Małgorzata Porębska

Właścicielka Studio Figura Siedlce

Skorzystałam wraz z moją grupą Global Team ze szkolenia Justyny Kopeć.
Już po kilku minutach byłam miło zaskoczona jej przekazem i wiedzą.
Na co dzień uczę się marketingu od Amerykanów i śmiało mogę powiedzieć, że szkolenia Justyny są najwyższej jakości. Jest konkretna, szybka oraz sympatyczna. Polecam.

Marta Omachel

światowa liderka Forever Living Products

Jeśli jesteś:
👉 przedsiębiorcą, który chce wzmocnić swoją firmę siłą swojego imienia i nazwiska,
👉 freelance’rem, który chce, by klienci sami do niego przychodzili,
👉 sprzedawcą, który chce mieć lepsze wyniki,
👉 pracownikiem, który chce być pierwszym kandydatem do zatrudniania lub awansu,
👉 …
i chcesz stworzyć silną markę osobistą i w pełni wykorzystać Twój potencjał – koniecznie skorzystaj ze wsparcia Justyny Kopeć❗ Zdecydowanie polecam i rekomenduję. 100% satysfakcji 😁

Marek Wikiera

Mentor i powiernik właścicieli firm, menadżerów, liderów, mówca inspiracyjny, TEDx speaker, przedsiębiorca, ultramaratończyk

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

Lilianna Falencikowska

przedsiębiorczyni, trenerka biznesowa i trenerka Structogramu

Profesjonalizm. Elastyczność. Terminowość. Idealne wpasowanie w potrzeby klienta. Taka jest Justyna i to, co robi. Korzystałam z indywidualnych konsultacji i wsparcia przed 3. edycją “Polko! Bądź ZDROWSZA”. Otrzymałam cenne wskazówki i rady. Polecam, jeśli chodzi o długoterminową współpracę.
Najwyższa półka!

Karina Janas

Zdrowsi w 90 dni

Justyna Kopeć udzieliła mi konsultacji w sprawie rozwijania mojej osobistej marki w social mediach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Przejrzała moje profile, zwracając uwagę na rzeczy, o których nie miałam świadomości, że mają tak ogromny wpływ na budowanie mojego wizerunku i kontakt z odbiorcą.

Dostałam gotowe wskazówki co zmienić, co poprawić, nad czym się skupić prowadząc swoje profile w social mediach. To było niezwykle merytoryczne, ale również inspirujące spotkanie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam skorzystać z tych konsultacji. Jestem przekonana, że pomoże mi to w budowaniu swojego wizerunku jako eksperta i osoby do której warto się zgłosić z konkretnym problemem.

Bardzo dziękuję Justynie Kopeć za poświęcony czas. Zdecydowanie polecam Justynę jako osobę, która w profesjonalny sposób pomoże Ci zbudować swoją markę i sprawi że staniesz się rozpoznawalny spośród setek innych w Twojej branży.

Aneta Kaczmarek

certyfikowany trener FRIS, coach, trener kariery

Miałem przyjemność wysłuchać wykładu Justyny o budowaniu marki osobistej. Jestem pod wrażeniem wiedzy merytorycznej i sposobu w jaki ją przekazuje słuchaczom. Jasno, klarownie i co najważniejsze ze szczerym uśmiechem. Polecam!

Łukasz Cybulski

ekspert skutecznej sprzedaży interpersonalnej

Justyna jest ekspertem nad ekspertami. Na każde pytanie dała mi rzeczową odpowiedź wraz z wyjaśnieniem dlaczego. Dzięki temu nie tylko wiem, ale rozumiem, a to o 3 stopnie wyżej! Justyna jest czujna jak ważka. Systematycznie przeprowadziła mnie przez FB, Instagram, www, blog, Instastory, Linkedin, Twitter, ustawienia zaawansowane i nie pominęła żadnego pytania. Justynie nic nie umknie.

Nie dziwię się dlaczego absolutnie najlepsi trenerzy i mówcy na polskim rynku, albo już z Justyną współpracują, albo kombinują jak się dostać do grona jej klientów.

Michał Dorszewski

Trener biznesu, mówca, facylitator, coach

Zdecydowanie polecam szkolenie Justyny Kopeć “Facebook bez tajemnic”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Justyna Kopeć to niewątpliwie duża specjalistka w dziedzinie social media. Odpowiedziała na każde pytanie podczas szkolenia. Jest otwarta, kompetentna oraz zaangażowana w przekazanie wiedzy w dostępny dla każdego sposób. Szkoda, że szkolenie trwało tak krótko. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą zagłębić się w social media na szkolenie “Facebook bez Tajemnic”.

Weronika Szafrańska

współwłaścicielka JW-Invest

Zobacz, jak Klienci oceniają poszczególne produkty

Książka “Marka osobista i biznes online nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet”

Książka “Marka osobista i biznes online” Justyny Kopeć to biblia dla kobiet takich jak ja. Poszukujących informacji, jak rozkręcić biznes w nowej rzeczywistości, jak trafić do odpowiednich klientów, jak przekształcić ich w ambasadorów i wreszcie jak wyceniać swój biznes. Na te i mnóstwo innych pytań książka dostarcza odpowiedzi.

Justyna prowadzi czytelnika krok po kroku przez biznes online, dzieląc się swoim doświadczeniem, dostarczając gotowe narzędzia do budowania marki osobistej. A do tego wszystkiego książka jest napisana w sposób mega przystępny – dobrze się ją po prostu czyta! Polecam z całego serca.

Katarzyna Dudalska-Gosz

brawurowa sprzedaż, certyfikowany coach i trener biznesu

Książka “Marka osobista i biznes online” Justyny Kopeć to kompendium wiedzy nt. budowania marki, która sprzedaje.

Justyna w przystępny sposób “krok po kroku” prowadzi przez zawiłości budowania skutecznej marki osobistej – od pracy nad profilem, poprzez tworzenie skutecznych treści czy sposoby komunikacji, aż po budowanie społeczności wiernych ambasadorów i wiele, wiele innych tematów…

W tej książce dostajesz całokształt wiedzy, którą musiałabyś kupić na kilku różnych szkoleniach. Jeśli zastanawiasz się kim jesteś i co możesz dać innym, a do tego jak wejść z tym do świata online, to ta książka jest dla Ciebie!

A do tego koniecznie zapisz się na bezpłatne konsultacje do Justyny (póki jeszcze są!) i przekonaj się jaką dawkę wiedzy dostaniesz za darmo – analizę Twojego problemu i propozycje rozwiązań. Domyśl się, ile możesz dostać na płatnych kursach:) Ta niesamowita Kobieta ma ponadprzeciętną umiejętność słuchania i czytania między wierszami ❤

Katarzyna Paprocka

przedsiębiorczyni

W biznesie online stawiam pierwsze kroki. Szukając inspiracji znalazłam w internecie informację dotyczącą Pani Justyny Kopeć, która pomaga kobietom w budowaniu biznesu online. Najpierw zainteresowały mnie karty z pomysłami na posty. To ciekawa forma podpowiedzi, jak trafić w dzisiejszych czasach do ludzi.

Następną pozycją, która zwróciła moją uwagę była książka “Marka osobista i biznes online”. Pomaga ona w zrozumieniu, na czym polega prawidłowe prowadzenie biznesu. Napisana jest w sposób bardzo przystępny, prostym i zrozumiałym językiem. Metody, o których Pani Justyna pisze, są skuteczne. Polecam lekturę tej książki wszystkim, którzy są zainteresowani taką formą biznesu.

Marlena Macuda-Ewiak

technik RTG, przedsiębiorczyni MLM

Książka “Marka osobista i biznes online” jest początkiem drogi do zmiany… zmiany myślenia, zmiany działania, zmiany życia.

To jest narzędzie, a bardziej drogowskaz, z mnóstwem wskazówek, w którą stronę podążać, by dotrzeć do celu. Rozwój, który dzięki tej książce się dzieje, jest jak podmuch wiatru pod skrzydła od Justyny z życzeniami leć, teraz Twoja kolej.

Dziękuję Justynko za Twoją wiedzę, doświadczenie, inspiracje i zaangażowanie, którymi dzielisz się w tej książce z każdym czytelnikiem. Polecam z całego serca.

Małgorzata Ledwoń

dietetyk, przedsiębiorca, "Dobro, które daję Tobie"

To jedyna z pozycji literackich, która na stałe zagościła w mojej torebce. A wiadomo powszechnie, że kobiece torebki mieszczą wszystko to, co właścicielka torebki potrzebuje codziennie.

Budowanie swojego biznesu w sieci to mozolny i trudny temat. Z Książką Justyny Twój biznes w sieci zacznie rozkwitać. Zawarte są tam porady i wskazówki bardzo profesjonalne, a zarazem bardzo użyteczne i uniwersalne. Książka Justyny, napisana przyjemnym językiem, daje wrażenie rozmowy z Autorką, która odkrywa przed Czytelnikiem największe tajemnice biznesu online.

Książka Justyny to pozycja, która powinna być podręcznikiem w szkole, dla osób budujących swój biznes w sieci.

Lilianna Falencikowska

ekonomistka, trener biznesowy i trener Structogram

Ciągle spotykamy mnóstwo osób, które mówią nam jak budować biznes online. Justyna mówi nie tylko z doświadczenia, ale także z serca. Opowiada o tym, co się sprawdza, a co nie. Dodatkowo robi to z ogromną troską.

Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w książce “Marka osobista i biznes online”, a dowiesz się, jak zmienić swój styl życia i sprawić, aby inne osoby zmieniały i rozwijały się równie dynamicznie, co Ty.

Justyna opisuje strategie, które pomogą osiągnąć nie tylko to, ale dużo więcej. Jeśli jesteś kimś, kto pragnie zejść z utartego szlaku i podążać własną ścieżką w podróż do sukcesu, weź ze sobą tę książkę. Niech ta książka będzie dla Ciebie przewodnikiem jest tu wszystko. Jedyne, czego potrzebujesz to zaangażowanie.

Magdalena Dobosz

przedsiębiorcza mama

Książka “Marka osobista i biznes online” zupełnie zmieniła moje postrzeganie marki osobistej i pracy nad nią. To, co dotychczas było obowiązkiem i koniecznością, nagle stało się przyjemnością i frajdą. Okazało się, że wystarczy zmienić parę blokujących przekonań, wdrożyć zasady, które Justyna proponuje i komunikacja w social mediach stała się dla mnie dużo łatwiejsza.

Jako pisarce najbardziej zależało mi na dotarciu do szerokiego grona moich czytelników, nawiązaniu z nimi relacji i dostarczeniu im wartościowych treści, a jednocześnie na pozostaniu autentyczną i naturalną. Justyna pokazała mi, że jest to możliwe, między innymi przez odkrycie swojego archetypu marki.

Po przeczytaniu książki i wykonaniu ćwiczeń nie tylko od razu wzrosła mi motywacja do konkretnego działania, ale też dostałam klarowne, sprawdzone rozwiązania, które od razu mogłam wcielić w życie. Wybrałam też odpowiedni dla mnie i dla mojej spolecznosci sposób komunikacji i znacznie przyspieszyłam cały proces budowania swojej marki osobistej jako pisarki.

Anna Płowiec

pisarka, autorka powieści obyczajowych

W obecnym świecie, wolnym od wirtualnych granic, biznes online jest podstawą każdej działalności. Nieważne, jaki rodzaj działalności reprezentujesz. Jeśli nie ma Cię w sieci, to nie istniejesz.

“Marka osobista i biznes online nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet” to must have każdego, kto poważnie myśli nie tylko o utrzymaniu swojego obecnego statusu, ale również o możliwościach dalszego rozwoju. Szalone tempo rozwoju, nieprzewidywalne zmiany oraz wymagania nowego rynku i Ty. Ty, najlepsza marka, bo taka właśnie jesteś, bądź taką chcesz się stać. Z Justyną Kopeć to nie tylko jest możliwe, ale również staje się przyjemne. Sprawdź! Jesteś tego warta!

Beata Bikowska

Personal Branding Creator & Wellbeing Expert

Polecam pozycję “Marka osobista i biznes online”. Książka ta bardzo porządkuje podejście do pracy online. Dla mnie zawiera cenne wskazówki jak krok po kroku zaistnieć w świadomości klienta. Szczególnie cenne są uwagi Justyny o livach. Wszystkie je wykorzystuję w codziennej pracy nad komunikacją. Pozycja warta polecenie i zagłębienia się w treść.

Justyna jako osoba z bogatym doświadczeniem dzieli się na stronach tej książki swoimi doświadczeniami językiem bardzo zrozumiałym dla każdego pokolenia. Co jest bardzo istotne – zwłaszcza dla osób, które urodziły się przed 2000 rokiem.

Mirosława Kowalkowska

specjalista d/s ubezpieczeń i inwestycji, coach/mentor finansowy

Zobacz, jak Klienci oceniają poszczególne produkty

Zestaw 45 kart z pomysłami na posty

Stworzone przez Justynę Kopeć karty do pisania ciekawych postów na Facebooku są nie tylko piękne, ale i bardzo inspirujące. Z jednej strony każdej karty znajdziemy gotowy już temat- szablon na treść, a z drugiej strony obraz. Obrazy pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność i są dla mnie genialnym narzędziem, aby stworzyć własnego, oryginalnego posta. Całość jest utrzymana w przepięknej palecie kolorów, każda karta to takie małe dzieło sztuki, bardzo polecam!

Julia Fercho

śpiewaczka operowa

O kartach dowiedziałam się z live. Kiedy tylko o nich usłyszałam, kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że potrzebuję takiego właśnie narzędzia. Jestem początkująca w mediach społecznościowych, więc narzędzie pomagające tworzyć posty w sposób profesjonalny jest jak skarb. Zamierzam korzystać z treściowej i graficznej podpowiedzi znajdującej się na kartach. Uważam, że karty są dla tych wszystkich, którzy chcą zaistnieć w mediach społecznościowych profesjonalnie.

Ewa Borys

liderka marketingu sieciowego

O istnieniu kart dowiedziałam się z webinaru. Do skorzystaniu z oferty przekonały mnie dwie rzeczy – po pierwsze potrzebowałam inspiracji na posty, po drugie – po webinarze można było skorzystać z oferty promocyjnej 🙂
Zamierzam wykorzystać te karty do pisania postów, aby być bardziej widoczna na FB i LinkedIn. Do tej pory niewiele pisałam postów, najczęściej udostępniałam cudze posty, teksty, zdjęcia.

Karty – moim zdaniem – są dla każdego, kto zechce z nich skorzystać.

Co dodać? Moim zdaniem – jedyne, co można tu dodać, to… ich ilość 😉 jeśli będzie taka możliwość, żeby dokupić jeszcze kilka-kilkanaście sztuk, to… ja chętnie! 🙂 Karty służą mi doskonale i chętnie z nich będę nadal korzystać.

Małgorzata Mróz

Pracownia Protetyczna Morąg

Jestem szczęśliwą posiadaczką kart. Dowiedziałam się o nich podczas uczestnictwa on-line na jednym z spotkań z Panią Justyną.

Zawsze mam problem z pisaniem postów, a one są dla mnie inspiracją, źródłem pomysłów. Zamierzam je wykorzystywać jak najczęściej, by treści, które zamieszczam na moim profilu były ciekawsze dla moich odbiorców.

Bożena Labuda

nauczycielka, propagatorka kultury kaszubskiej

Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

Lilianna Falencikowska

właścicielka biura rachunkowego

Zobacz, jak Klienci oceniają poszczególne produkty

Akademia Transmisji na Żywo

Zobacz, jak Klienci oceniają poszczególne produkty

Warszataty z Facebooka

Szkolenie z Justyną Kopeć to czysta przyjemność. To moje pierwsze i nie ostatnie szkolenie.
🌺 świetnie przygotowane
🌺 znakomicie prowadzone
🌺 przez 3 dni bite trzy godziny uczysz się i to w profesjonalny, zaskakujący sposób
🌺 wychodzisz ze strefy komfortu
🌺 poznajesz siebie samego – jestem wspaniała 😂
🌺 poznajesz cudownych ludzi
🌺 robisz zadania domowe – uwaga niełatwe 🤣
🌺 Musisz i Ty spróbować
Niech moc będzie z Wami💪🦋🌸🤗🧘‍♀️🧘‍♀️🧘

Joanna Głowacka

liderka marketingu sieciowego

Warsztaty z “Facebooka” oferuje dziś większość szkoleniowców. Jeśli gubisz się już w ofertach i nie wiesz, którą wybrać, gorąco polecam Ci warsztaty Justyny. Podczas nich otrzymasz nie tylko typowo techniczne wskazówki jak powinien wyglądać dobry profil, ale przede wszystkim jak prowadzić go ciekawie, angażująco i wartościowo. Przełamiesz zapewne kilka swoich oporów i obaw.

Justyna pokaże Ci też, że możesz a wręcz nawet powinieneś być przy tym sobą. Warsztaty z fejsbooka a jednak wgłąb siebie. Więcej nie chcę zdradzać, polecam przekonać się samemu.

Monika Niżnik

liderka marketingu sieciowego

Bo Ty jesteś najważniejsza

Moje podejście

Uwielbiam pracować z osobami budującymi marki osobiste. Z kobietami, które nagle odkrywają, że siła jest w nich, że są wartościowe, mają niesamowitą wiedzę i doświadczenie, które mogą przekazać innym.

Kocham ten moment, kiedy podczas rozmowy, konsultacji, mentoringu druga osoba ma swój moment AHA, gdy pojawia się wzruszenie i niekiedy łzy w oczach. Wówczas wiem, że doszliśmy do tego, co najważniejsze, a co być może było mocno ukryte. I nie, nie jestem psychologiem, jestem osobą, która bardzo mocno wierzy w potencjał drugiego Człowieka.

Jestem przekonana, że Twoja marka osobista nigdy nie będzie większa niż Ty sama, zatem najważniejsze dla mnie jest to, żebyś to Ty była najmocniejsza. Bo marka osobista zaczyna i kończy się w Tobie.

Masz pytania - napisz do mnie

Pozostańmy w kontakcie

Poniedziałek - Piątek  10:00-16:00

Telefon

(48) 600 986 970

Email

kontakt@JustynaKopec.pl