Niezapomniane wystąpienia z efektem WOW

Power Speech

Jestem doświadczoną mówczynią, którą nie speszy żadna widownia. Występowałam na wielu scenach od 10 do 2000 osób na widowni oraz u boku takich osób jak: prof. Rafał Ohme, prof. Jacek Santorski, Wojciech Bizub, Marcin Banaszkiewicz, Anna Urbańska, Katarzyna Iwanoska, Małgo Kotlonek, Anna Oszajca czy Fryderyk Karzełek. Może teraz czas na wystąpienie u Ciebie?

Justyna Kopeć opinie o współpracy

Zaproś mnie, abym zabrała głos na Twoim wydarzeniu, a jestem gotowa dać Tobie i Twoim gościom inspirujące i niezapomniane wrażenia.

Temat wystąpienia ustalamy wspólnie, żeby był optymalnie dopasowany do grupy odbiorców.

Możesz się spodziewać:

 • interakcji z uczestnikami,
 • pasji i entuzjazmu,
 • prawdziwych historii, które wzmacniają przekaz,
 • skutecznych strategii, które przynoszą efekty.

Jeśli mnie zatrudnisz, zrobię coś więcej niż tylko wystąpienie.

Współpraca ze mną to nie tylko przemówienie. Nie docieram 15 minut przed wystąpieniem – jestem obecna od początku, aby poczuć energię sali i móc nawiązać relacje. Jestem obecna również po swoim wystąpieniu, aby móc porozmawiać z uczestnikami.

Organizatorzy konferencji uwielbiają również to, że biorę udział w promowaniu ich wydarzeń. Jeżeli zależy Ci na niezapomnianych doznaniach i dodatkowych korzyściach, współpraca ze mną może Ci je zapewnić.

Oto, czego możesz się spodziewać, gdy zaprosisz mnie do współpracy

  Z

  Wystąpienie dopasowane do Twoich potrzeb

  Już od pierwszego kontaktu będę współpracować z Tobą, aby dopasować moje wystąpienie do Twoich odbiorców. Z dużym wyprzedzeniem umówimy się na rozmowę wideo-online, aby ustalić główne cele mojego power speechu.

  Z

  Rozmowy kuluarowe z uczestnikami

  Chociaż wynajmujesz mnie na wystąpienie, to uczestnicy o wiele bardziej cenią sobie możliwość bezpośredniego kontaktu ze mną. Podczas przerw nie chowam się w VIP-roomach, nie piję kawy z innymi prelegentami, a aktywnie rozmawiam z uczestnikami. Słucham ich, pomagam rozwiązywać problemy i zaspokajać potrzeby. A to wszystko z uśmiechem na ustach i z dużym dystansem do samej siebie. Dzięki temu, to uczestnik jest w centrum uwagi, bo przecież to o jego rozwój chodzi.

  Z

  A może jakiś bonus?

  Chcesz, abym spotkała się z Twoimi gośćmi VIP, sponsorami lub z mediami? A może zaproponujesz uczestnikom swojego eventu warsztaty ze mną? Jestem otwarta na na każdą formę, która sprawi, że Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe dla odbiorców.

  Mam również duże doświadczenie PR-owskie, wielokrotnie występowałam w telewizji i radio, udzielałam wywiadów do prasy, zatem możesz mieć pewność, że nie spalę się w kontakcie z mediami. Na pewno również podkreślę Twoją rolę, jako organizatora wydarzenia.

  Z

  Zapowiedź wideo

  Kiedy uzgodnimy temat mojego wystąpienia, jestem gotowa przygotować dla Ciebie zwiastun wideo. Nakręcę go specjalnie na Twoje wydarzeni. Będziesz mogła go użyć w promocji swojego wydarzenia, a czas jego trwania to 1-2 minuty. Nic bardziej nie przybliża prelegenta, jak format wideo.

  Z

  Promocja w mediach społecznościowych

  W ramach przygotowań do wydarzenia mogę pomóc Ci w działaniach promocyjnych w mediach społecznościowych. Mogę poinformować moich odbiorców o evencie, ale również mogę pojawić się w Twoich mediach. Uczestnicy lubią wcześniej poznać prelegentów, bo wówczas wiedzą, czego mogą spodziewać się podczas wystąpienia. 

  Przykładowe przemówienia:

  • Jak dzięki marce osobistej zarabiać dobre pieniądze i rozwinąć biznes
  • 3 powody, dla których marka osobista jest ważna w Twojej branży
  • 3 elementy, które pozwolą Ci wystartować, nawet jeśli nie masz doświadczenia
  • 5 zasad budowania marki osobistej sprawdzonych przez moich klientów
  • Czarna strona social media, o której nie mówią marketingowcy

  Występowałam m.in.:

  – na scenach Brian Tracy International i 360sbc w Katowicach i Częstochowie
  – podczas Wielkiej Wymiany Kontaktów w Warszawie i w Łodzi
  – międzynarodowej konferencji organizowanej przez Akademię Sztuki Wojennej
  – #PROday – spotkania branży architektonicznej
  – Gali Strefy Silnych Kobiet w Legionowie
  – wieczoru Towarzystwa Biznesowego Siedleckiego
  – Targach Designu w Warszawie
  – konferencji organizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny
  – konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni
  – wielokrotnie podczas spotkań networkingowych Polish Business Club
  – podczas eventów zamkniętych dla różnych organizacji i firm oraz biznesów sieciowych

  Teraz Twoja kolej

  Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko przemówienia na swoje wydarzenie, chciałabym z Tobą porozmawiać.
  Sprawdź stronę “O mnie”, aby dowiedzieć się więcej.

  A najlepiej od razu do mnie zadzwoń,
  aby sprawdzić możliwość współpracy.

  tel. +48 600 986 970

   

  FAQ

  Czy wystawiasz faktury VAT?
  Oczywiście. Prowadzę działalność gospodarczą i każdą transakcję dokumentuję fakturą.
  Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować Twoje wystąpienie?

  Im szybciej, tym lepiej 🙂

  Jeśli masz już termin wydarzenia i wiesz, że moje wystąpienie byłoby dla Twoich odbiorców wartościowe, skontaktuj się ze mną. Raczej trudno jest mnie zatrudnić z dnia na dzień.

  W jakim terminie wymagasz płatności?

  Płatność ustalamy indywidualnie. Możemy ją podzielić na części, z czego pierwsza musi być zapłacona przed rozpoczęciem współpracy.

  Ile kosztuje Twoje wystąpienie?

  To zależy, od czasu trwania oraz od tego, jakie dodatkowe rzeczy wspólnie ustalimy. Nie twórz hipotez w głowie – po prostu się ze mną skontaktuj.

  Czy istnieje możliwość modyfikacji tematu?

  Temat wystąpienia zawsze dopasowuję do Twoich potrzeb. Oczywiście musi on być w ramach moich kompetencji.

  Zachęcam do kontaktu, aby ustalić wszystkie warunki.

  Klienci, którzy mi zaufali

  W ciągu kilkunastu lat działalności współpracowałam z małymi, lokalnymi, markami, jak również z firmami o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

  Obok zamieszczam logotypy przykładowych firm, z którymi miałam przyjemność współpracować. Niektóre marki zapewne znasz…

  W dzisiejszym świecie rzadko spotyka się ludzi w biznesie, którzy robią więcej niż zawarte jest w cenie; chętniej niż oczekuje tego klient; z zaangażowaniem na najwyższym poziomie. A jednak! Znalazłam taką osobę, która gwarantuje właśnie takie działanie. Justyna Kopeć. Kobieta o szerokich kompetencjach, dostępna ze swoim wsparciem 24h/dobę. Udowadniająca, że można więcej, lepiej, szybciej. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w rozwijaniu biznesu online! O social mediach wie baaardzo wiele. O marketingu również!

  Małgorzata Bieniaszewska

  właściciel MB Pneumatyka, laureatka konkursu "BrandMe" Forbesa
  Karina Janas opinia Justyna Kopeć

  Profesjonalizm. Elastyczność. Terminowość. Idealne wpasowanie w potrzeby klienta. Taka jest Justyna i to, co robi. Korzystałam z indywidualnych konsultacji i wsparcia przed 3. edycją “Polko! Bądź ZDROWSZA”. Otrzymałam cenne wskazówki i rady. Polecam, jeśli chodzi o długoterminową współpracę.
  Najwyższa półka!

  Karina Janas

  ZDROWSI w 90 dni
  Anna Słowińska opinia Justyna Kopeć

  Z wielką przyjemnością piszę rekomendację Justynie Kopeć i jej firmie Blue Brand. Współpraca z nimi to jedna z moich najlepszych decyzji biznesowych. Justyna pomagała mi w zbudowaniu od podstaw mojej marki osobistej w zakresie coachingu rozwiązań, szkoleń i konsultacji rozwoju osobistego. Współpraca między innymi obejmowała przebudowę strony internetowej, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych, stworzenie lejka sprzedażowego, nagranie kursu on-line i wydanie książki. To, co dla mnie najistotniejsze, to indywidualne podejście do mojej osoby oraz kreatywność w zakresie podejmowanych działań.
  Ale tak jest, jak się pracuje z profesjonalistami, z prężnym zespołem. Podnoszą poprzeczkę wysoko, motywują mnie do dalszych działań, które przyniosą wymierne korzyści w postaci sprzedaży moich usług.
  Polecam z całego serca.

  Anna Słowińska

  Coach transpersonalny, trener rozwoju osobistego
  Katarzyna Krawczyk

  Justynę poznałam przeszło rok temu. To wyjątkowa Kobieta, ekspert i profesjonalistka w dziedzinie budowania, tworzenia marki osobistej. Pamiętam, że to właśnie od Justyny pierwszy raz usłyszałam zdanie “Marka osobista to Ty. Twoje imię i nazwisko oraz skojarzenia, które mają inni na Twój temat.” Korzystałam z wielu produktów oferowanych przez Justynę.

  Jednak w tym miejscu chciałabym szczególnie podkreślić wartość dwóch z nich “Power of Woman. MASTERMIND” – praca w kameralnej grupie Kobiet, którą prowadzi Justyna, plus praca 1:1 z samą Justyną. Mega wartość, wskazówki, konkretne narzędzia, które pozwalają od razu ruszyć z miejsca. I do tego wsparcie z najwyższej półki.

  Warsztaty “LinkedIn Shift” – z których dowiedziałam się nie tylko co zrobić, ale jak zrobić, jak prowadzić swój profil na tym kanale, aby był on ciekawy. To, co Justyna zawsze powtarza i podkreśla podczas warsztatów, to zdanie: “w tym co robisz bądź po prostu sobą”. A pytanie, którego nie zapomnę z Naszych spotkań w ramach cyklu Mastermind, to “dlaczego ja nie widzę na Twoim profilu tego, o czym mówisz?”. Często bowiem zdarza się, że coś, co dla nas jest oczywistą oczywistością, dla drugiej osoby stanowić może ogromną wartość. Spotkania, warsztaty z Justyną to czysta praktyka. Dostaniesz konkretne, spersonalizowane wytyczne jak zaistnieć w mediach społecznościach. Szczerze polecam.

  Katarzyna Krawczyk

  ekspert w dziedzinie finansów, doktor nauk ekonomicznych, trener biznesowy kobiet, dydaktyk WSB Gdańsk i PSW Kwidzyn
  Michał Dorszewski rekomendacja Justyna Kopeć

  Justyna jest ekspertem nad ekspertami. Na każde pytanie dała mi rzeczową odpowiedź wraz z wyjaśnieniem dlaczego. Dzięki temu nie tylko wiem, ale rozumiem, a to o 3 stopnie wyżej! Justyna jest czujna jak ważka. Systematycznie przeprowadziła mnie przez FB, Instagram, www, blog, Instastory, Linkedin, Twitter, ustawienia zaawansowane i nie pominęła żadnego pytania. Justynie nic nie umknie.

  Nie dziwię się dlaczego absolutnie najlepsi trenerzy i mówcy na polskim rynku, albo już z Justyną współpracują, albo kombinują jak się dostać do grona jej klientów.

  Michał Dorszewski

  Trener biznesu, mówca, facylitator, coach

  Miałem przyjemność wysłuchać wykładu Justyny o budowaniu marki osobistej. Jestem pod wrażeniem wiedzy merytorycznej i sposobu w jaki ją przekazuje słuchaczom. Jasno, klarownie i co najważniejsze ze szczerym uśmiechem. Polecam!

  Łukasz Cybulski

  ekspert skutecznej sprzedaży interpersonalnej
  Joanna Sławińska opinia Justyna Kopeć

  Bardzo polecam Justynę! Jeśli chcesz zrozumieć funkcjonowanie mediów społecznościowych, nauczyć się w tym poruszać, rozkręcać swoją markę online z głową – skorzystaj z wiedzy Justyny. Ona ma w małym palcu to, do czego musiałbyś dochodzić sam latami. A przy tym to ciepły, wspierający człowiek, przy którym poczujesz się bezpiecznie, a jednocześnie będziesz zmotywowany i „popchnięty” do działania. Skorzystaj z pomocy Justyny, a zmienisz spojrzenie na swoją markę!

  Joanna Sławińska

  Trener mentalny, mówca, praca z ciałem, wsparcie po stracie
  Katarzyna Kmiecik opinia Justyna Kopeć

  Jakiś czas temu odbyłam konsultację z Justyną Kopeć. Nie ukrywam, że niektóre zasady rozwoju marki osobistej są dla mnie trudne i potrzebuję więcej czasu, ale pomału zabrałam się za ich wprowadzanie…

  …i wiecie co, jestem w szoku! To jest jakaś magia – zaraz po tym jak zaczęłam zmieniać postępowanie zgodnie z wytycznymi Justyny nagle mój kalendarz zaczął się zapełniać zapisami klientów! Na dwa miesiące do przodu! Oczywiście z tą magią to żart. To jest ciężka praca i doświadczenie Justyny, z którego postanowiłam skorzystać, ale też moja odwaga i determinacja.

  Justyna Kopeć bardzo Ci dziękuję!!!

  Katarzyna Kmiecik

  Przedsiębiorca, Harmonia Duszy i Ciała
  Aneta Kaczmarek opinia Justyna Kopeć

  Justyna Kopeć udzieliła mi konsultacji w sprawie rozwijania mojej osobistej marki w social mediach. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej ogromnej wiedzy i profesjonalizmu. Przejrzała moje profile, zwracając uwagę na rzeczy, o których nie miałam świadomości, że mają tak ogromny wpływ na budowanie mojego wizerunku i kontakt z odbiorcą.

  Dostałam gotowe wskazówki co zmienić, co poprawić, nad czym się skupić prowadząc swoje profile w social mediach. To było niezwykle merytoryczne, ale również inspirujące spotkanie. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam skorzystać z tych konsultacji. Jestem przekonana, że pomoże mi to w budowaniu swojego wizerunku jako eksperta i osoby do której warto się zgłosić z konkretnym problemem.

  Bardzo dziękuję Justyna Kopeć za poświęcony czas. Zdecydowanie polecam Justynę jako osobę, która w profesjonalny sposób pomoże Ci zbudować swoją markę i sprawi że staniesz się rozpoznawalny spośród setek innych w Twojej branży.

  Aneta Kaczmarek

  certyfikowany trener FRIS, coach, trener kariery
  Małgorzata Porębska Studio Figura Siedlce opinia Justyna Kopeć
  Byłam uczestnikiem szkolenia “Facebook bez tajemnic” prowadzonego przez Justynę Kopeć. Cóż mogę powiedzieć??? – Z całą pewnością nie był to czas stracony, a wiecie doskonale, że czas to pieniądz!! Szkolenie było merytoryczne, bez zbędnego “pitu, pitu”, poparte przykładami, w mojej ocenie bardzo wartościowe szczególnie dla osób początkujących. Ja nie jestem osobą początkującą, ale Facebook zmienia się tak dynamicznie, że można chodzić cyklicznie na takie szkolenia i zawsze dowiemy się czegoś nowego (tak było w moim przypadku). Gorąco polecam!

  Małgorzata Porębska

  Właścicielka Studio Figura Siedlce
  Weronika Szafrańska opinia Justyna Kopeć

  Zdecydowanie polecam szkolenie Justyny Kopeć “Facebook bez tajemnic”, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Justyna Kopeć to niewątpliwie duża specjalistka w dziedzinie social media. Odpowiedziała na każde pytanie podczas szkolenia. Jest otwarta, kompetentna oraz zaangażowana w przekazanie wiedzy w dostępny dla każdego sposób. Szkoda, że szkolenie trwało tak krótko. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą zagłębić się w social media na szkolenie “Facebook bez Tajemnic”.

  Weronika Szafrańska

  współwłaścicielka JW-Invest
  Anna Dąbrowska

  Jestem przegromnie wdzięczna za naszą sesję. Wszystkie Twoje wskazówki, były dla mnie bardzo wspierające i otwierające oczy. Najbardziej zaskakujące było dla mnie to, że czasem zmiana nie musiała być wielka i bardzo pracochłonna, a dająca efekt od razu. Odniosę się tylko do kilku Twoich propozycji, które uważam, że były dla mnie bardzo korzystne. Po pierwsze zmiana mojego imienia i nazwiska na uwzględniającą polskie znaki oraz nazwa fanpage, zawierającą również imię i nazwisko, po to aby dać się znaleźć klientowi. Po drugie, zmiana mojego biogramu. Efekt, moje posty, które docierały do 200-300 osób, dotarły do ponad 1300 osób. Po trzecie opracowanie strony www, która byłaby dla mnie bardziej wspierająca. Justyna, jeszcze raz z głębi serca dziękuję. Dostałam dużo więcej, niż się spodziewałam.

  Anna Dąbrowska

  Skrzydła Pracownia Zmian, coach, trener mentalny

  Jestem pod olbrzymim wrażeniem profesjonalizmu Justyny Kopeć, która ma nie tylko umiejętności, ale również wyczucie stylu i smaku przy tworzeniu e-booków. Bardzo długo próbowałam sama zaprojektować swojego e-booka bez oczekiwanego rezultatu. Pełna frustracji i rezygnacji poprosiłam Justynę o pomoc i nie mogłam uwierzyć własnym oczom, gdy 3 godziny później otrzymałam dosłownie e-bookowego “mercedesa”! Polecam usługi Justyny, solidna firma, której warto zaufać – sukces profesjonalnego e-booka zapewniony!

  Julia Fercho

  śpiewaczka operowa

  Książka “Marka osobista i biznes online” zupełnie zmieniła moje postrzeganie marki osobistej i pracy nad nią. To, co dotychczas było obowiązkiem i koniecznością, nagle stało się przyjemnością i frajdą. Okazało się, że wystarczy zmienić parę blokujących przekonań, wdrożyć zasady, które Justyna proponuje i komunikacja w social mediach stała się dla mnie dużo łatwiejsza.

  Jako pisarce najbardziej zależało mi na dotarciu do szerokiego grona moich czytelników, nawiązaniu z nimi relacji i dostarczeniu im wartościowych treści, a jednocześnie na pozostaniu autentyczną i naturalną. Justyna pokazała mi, że jest to możliwe, między innymi przez odkrycie swojego archetypu marki.

  Po przeczytaniu książki i wykonaniu ćwiczeń nie tylko od razu wzrosła mi motywacja do konkretnego działania, ale też dostałam klarowne, sprawdzone rozwiązania, które od razu mogłam wcielić w życie. Wybrałam też odpowiedni dla mnie i dla mojej społeczności sposób komunikacji i znacznie przyspieszyłam cały proces budowania swojej marki osobistej jako pisarki.

  Anna Płowiec

  pisarka, autorka powieści obyczajowych

  Książka “Marka osobista i biznes online” Justyny Kopeć to kompendium wiedzy nt. budowania marki, która sprzedaje.

  Justyna w przystępny sposób “krok po kroku” prowadzi przez zawiłości budowania skutecznej marki osobistej – od pracy nad profilem, poprzez tworzenie skutecznych treści czy sposoby komunikacji, aż po budowanie społeczności wiernych ambasadorów i wiele, wiele innych tematów…

  W tej książce dostajesz całokształt wiedzy, którą musiałabyś kupić na kilku różnych szkoleniach. Jeśli zastanawiasz się kim jesteś i co możesz dać innym, a do tego jak wejść z tym do świata online, to ta książka jest dla Ciebie!

  A do tego koniecznie zapisz się na bezpłatne konsultacje do Justyny (póki jeszcze są!) i przekonaj się jaką dawkę wiedzy dostaniesz za darmo – analizę Twojego problemu i propozycje rozwiązań. Domyśl się, ile możesz dostać na płatnych kursach 🙂 Ta niesamowita Kobieta ma ponadprzeciętną umiejętność słuchania i czytania między wierszami ❤

  Katarzyna Paprocka

  przedsiębiorczyni

  Wyobraź sobie, że masz pustkę w głowie, siedząc przed klawiaturą komputera i nie wiesz, o czym ma być Twój następny post. Myślisz, że „Już wszystko było” albo „A co ja mam ciekawego do przekazania światu?”. Tracisz czas na wymyślanie treści, Twoja irytacja wzrasta, w końcu porzucasz swój nienapisany post.

  Karty Justyny to idealny sposób na brak weny, na zabieganie i brak czasu, a nawet na zły humor. Każda Karta to nowa przygoda – z jednej strony szablon słowny do zastosowania dla zabieganych i w niedoczasie, z drugiej obraz inspirujący i prowokujący do głębszych przemyśleń. Tak czy inaczej, inspiracja do napisania własnego posta jest zagwarantowana.

  Z Kartami Justyny nie będziesz miała wymówek, że nie masz czasu albo nie wiesz, o czym pisać swoje posty.

  Lilianna Falencikowska

  przedsiębiorczyni, trenerka biznesowa i trenerka Structogramu

  W 100 % polecamy szkolenie „Facebook bez tajemnic” prowadzone przez Panią Justynę Kopeć. Szkolenie było podzielone na etapy, dostosowane do różnego poziomu wiedzy uczestników, a do tego w przyjemnej atmosferze. Pierwszą próbę wykorzystania wiedzy ze szkolenia już odbyłyśmy i ku naszemu zaskoczeniu pierwsze efekty już są. Uważamy to za nasz mały sukcesik i wierzymy, że to dopiero początek naszej drogi. Dziękujemy i czekamy na kolejne szkolenia.

  Pracownicy Hotelu Ibis Styles w Siedlcach

  Szkolenie odbyło się w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Osoba prowadząca była merytorycznie przygotowana i kompetentna. Uzyskaliśmy konkretne pomysły i rady jak ulepszyć swoje działania na Facebooku i skutecznie komunikować się z klientem.

  Beata Kardynał-Stawicka, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

  Szkolenie było dobrze zorganizowane i prowadzone w ciekawej i przystępnej formie. Dużym plusem było przedstawienie przez prowadzącą praktycznych rozwiązań dotyczących prowadzenia stron na Facebooku oraz przydatnych narzędzi. Szkolenie wyjaśniło także wiele wątpliwości, z którymi spotykali się użytkownicy FB, np. od czego zależy ilość wyświetleń posta itp.

  Aleksandra Kisielewska, Altrad-Mostostal

  Szkolenie obfituje w bardzo merytoryczną dawkę wiedzy. Kluczowe informacje dla laika w tematyce obsługi Facebook Justyna przedstawiła w bardzo przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona z dokonanej w te szkolenie inwestycji. Z chęcią wezmę udział w szkoleniach dla bardziej zaawansowanych.

  Paulina Stańczuk, właścicielka firmy Simpliciter

  Miałam przyjemność odbyć osobistą konsultację dotyczącą Facebooka mojej Firmy AXAN. Szkolenie było niezwykle pouczającą lekcją, a przy tym dosyć przyjemną. Trenerka – pani Justyna Kopeć to bardzo mądra i sympatyczna osoba. Polecam każdemu, kto ma pytania dotyczące poruszania się w mediach społecznościowych! Jednocześnie zachęcam do polubienia fanpage mojej firmy!

  Klaudia Bolesta, AXAN - Stacje Paliw

  Szkolenie Blue Brand dotyczące “Facebook bez tajemnic” było bardzo ciekawe i rzetelnie przeprowadzone przez Panią Justynę. Wiedziałem, co chcę zrobić na FB, ale nie wiedziałem jak! Po szkoleniu wszystko stało się takie proste i banalne. Polecam wszystkim.

  Mariusz Sproński, Zakłady Mleczarskie „LAKTOPOL-A” Sp. z o.o. w Łosicach

  Masz pytania - napisz do mnie

  Pozostańmy w kontakcie

  Poniedziałek - Piątek  10:00-16:00

  Telefon

  (48) 600 986 970

  Email

  kontakt@JustynaKopec.pl