Justyna Kopeć Forever

10 powodów, dlaczego wybrałam współpracę z firmą Forever Living Products

8 kwietnia 2023

Z marketingiem sieciowym współpracuję od około 20 lat. Głównie jako szkoleniowiec i doradca liderów i zarządów. Jednak przez wiele lat, żadna z firm nie spowodowała, że miałam ochotę do niej dołączyć jako jej przedstawiciel. Czasami korzystałam z produktów, ale budowanie biznesu w tych firmach nie było dla mnie. Wszystko zmieniło się, kiedy poznałam firmę Forever. Najpierw jako szkoleniowiec, ale później zaczęłam przyglądać się ludziom i produktom. Kiedy poznałam Bogumiłę Sroka, Diamentową Manager, jedną z największych liderek branży MLM na świecie, moja perspektywa całkowicie się zmieniła.

W tym artykule przedstawię Ci kilka ważnych informacji o firmie Forever. Skupię się zwłaszcza na powodach, dla których postawiłam na współpracę z tą firmą.

Forever Living Company to jedna z największych i najbardziej znanych firm marketingu sieciowego na świecie, wyróżniająca się swoim flagowym produktem – aloesem vera.

Oto 10 powodów, dla których moim zdaniem firma Forever Living Company jest lepsza od innych firm w branży marketingu sieciowego:

 

1. Produkty oparte na naturalnych składnikach

Produkty oferowane przez firmę Forever Living Company są oparte na naturalnych składnikach, takich jak aloes vera, miód czy propolis. Posiadają one właściwości pielęgnacyjne, poprawiające zdrowie i samopoczucie zgodnie z powiedzeniem jej założyciela: “Potęgą Forever jest potęga miłości”. W miłości nie ma miejsca na krzywdzenie kogokolwiek.

 

2. Innowacyjność

Firma Forever Living Company stale inwestuje w badania i rozwój swoich produktów, aby zapewnić najwyższą jakość swoim klientom i partnerom biznesowym. Wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak aktywowana formuła aloesowa, pozwalająca na maksymalne wykorzystanie właściwości aloesu.

 

3. Globalna obecność

Firma Forever Living Company działa na całym świecie, w ponad 160 krajach. Dzięki temu, jej program partnerski jest dostępny dla szerokiej grupy ludzi na całym świecie. To sprawia, że również Ty możesz prowadzić globalny biznes.

 

4. Wysokie zarobki

Forever Living Company oferuje ofertę partnerską z atrakcyjnym planem wynagradzania. Zarobki są uzależnione od zaangażowania i pracy każdego partnera, jednak możliwości zarobków są bardzo wysokie i możliwe od początku Twojej drogi z firmą Forever. Jeśli chcesz dorobić 500 zł, 1500 zł możesz to zrobić niemal w tym samym miesiącu, w którym dołączyłaś do firmy. I jeszcze jedna rzecz: to w tej firmie spotkałam prawdziwe kobiety sukcesu. To kobiety zarabiają tutaj krocie!

 

5. Długoletnia historia

Firma Forever Living Company została założona w 1978 roku i działa na rynku już ponad 45 lat. Jest to jedna z najlepiej “ukorzenionych” firm w branży marketingu sieciowego. I jak pewnie zauważyłaś – jesteśmy rówieśniczkami! Przypadek? Nie sądzę 🙂

 

6. Wysoka jakość produktów

Produkty oferowane przez firmę Forever Living Company są wyróżniane przez swoją jakość, co przyczynia się do zadowolenia klientów i sprzedawców. Produkty są wielokrotnie nagradzane na prestiżowych targach i wygrywają międzynarodowe konkursy. Pod tym LINKIEM możesz zapoznać się z niektórymi wyróżnieniami.

 

7. Bezpieczna firma

Forever Living Company to stabilna i bezpieczna firma, która nie narazi Twojej przyszłości na ryzyko. Firma jest notowana na NYSE (New York Stock Exchange). Posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do działania w ponad 160 krajach na świecie.

 

8. Wsparcie dla partnerów biznesowych

Firma Forever Living Company zapewnia szerokie wsparcie dla swoich partnerów biznesowych, m.in. w postaci szkoleń, materiałów marketingowych, wsparcia technicznego i interaktywnych narzędzi online. Dodatkowo osoby w moim zespole korzystają z mojego osobistego wsparcia.

 

9. Unikatowy plan marketingowy

Forever Living Company oferuje unikatowy, progresywny plan marketingowy, który umożliwia zarabianie w oparciu o dystrybucję produktów oraz budowanie partnerskiej sieci sprzedaży. Moim zdaniem to najlepszy plan marketingowy spośród firm, z którymi miałam wcześniej do czynienia. Co ważne: już osoby zaczynające mogą zarabiać!

 

10. Troska o środowisko naturalne

Firma Forever Living Company dba o środowisko naturalne i prowadzi ekologiczne plantacje aloesu vera, co przyczynia się do zapewnienia najwyższej jakości produktów i dbałości o środowisko naturalne. Blisko 80% światowych plantacji aloesu należy do firmy Forever!

 

______________________

Firma Forever Living Company jest jedną z najlepszych firm w branży marketingu sieciowego. Posiada szerokie wsparcie dla partnerów biznesowych, atrakcyjny plan wynagradzania i unikatowy plan marketingowy. Wyróżnia się produkcją wysokiej jakości produktów opartych na naturalnych składnikach. Firma dba również o środowisko naturalne, co przyczynia się do zapewnienia jak najwyższej jakości produktów.

Jeśli te argumenty Ciebie przekonywują, dołącz do mojego zespołu. Możesz skontaktować się ze mną, żebym opowiedziała Ci o Twoich możliwościach rozwoju. Możesz też skorzystać z tego LINKU i od raz zarejestrować się w mojej grupie lub po prostu zakupić rewelacyjne produkty i zacząć z nich korzystać.

5 1 vote
Ocena artykułu

O Autorce

Justyna Kopeć

Justyna Kopeć

Strateżka marki osobistej

Towarzyszę liderkom w rozwoju marki osobistej i biznesu online. Jestem PR-owcem oraz specjalistką marketingu online. Prowadzę szkolenia, z których dotychczas skorzystało ponad 7000 osób.

Jako przedsiębiorczyni jestem właścicielką agencji marketingowej Blue Brand. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Polish Business Club.

Jestem autorką i współautorką 10 książek, z których ostatnia to “Marka osobista i biznes online (nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet)”.

Jeśli chciałabyś, abym pomogła Tobie przejść drogę tworzenia własnej marki osobistej i biznesu online – zachęcam do kontaktu. Prowadzę zarówno audyty dotychczasowych Twoich działań offline i online, jak również opracowuję strategie i je wdrażam.

Przejdź na stronę KONSULTACJE i zapisz się na niezobowiązujące 20-minutowe bezpłatne konsultacje ze mną.

jak założyć swój sklep online

Przeczytaj także

10 cech naprawdę dobrej marki osobistej

10 cech naprawdę dobrej marki osobistej

Czym właściwie jest osobista marka? To tak naprawdę po prostu sposób w jaki inni postrzegają Ciebie i Twoją unikalną tożsamość. W erze mediów społecznościowych, budowanie dobrej marki osobistej stało się niezwykle ważne. W końcu przedstawienie siebie w pozytywnym...

10 kroków do stworzenia lepszej strategii marketingowej

Stworzenie skutecznej strategii marketingowej to klucz do powodzenia w biznesie. Dzięki dobrej strategii zwiększysz zasięg swojej marki, przyciągniesz nowych klientów i zwiększysz swoje przychody. W tym artykule przedstawię 10 kroków, które pomogą Ci stworzyć lepszą...

Jakie umiejętności są potrzebne marce osobistej do rozwoju?

Budowanie marki osobistej wymaga nie tylko wytrwałości i kreatywności, ale również określonych umiejętności, które pomogą Ci rozwijać swoją markę i przyciągać klientów. W dzisiejszych czasach, świat biznesu zmienia się bardzo szybko i jako marka osobista musisz być w...

7 rad dla kobiet, które rozpoczynają swój biznes online

Rozpoczynanie swojego biznesu może być zarówno ekscytujące, jak i przerażające. Jednak, dzięki Internetowi, możesz zacząć budować swoją markę i generować dochód w zaciszu własnego domu. W tym artykule, przedstawię 7 rad dla kobiet, które rozpoczynają swój biznes...

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze