blog Justyna Kopeć 10 przedsiębiorczych kobiet

10 przedsiębiorczych kobiet, które powinnaś śledzić online

30 listopada 2021

Jako internetowa przedsiębiorczyni, jestem ogromną fanką innych kobiet, które budują swój biznes z wykorzystaniem możliwości online. Sama z przyjemnością obserwuję wiele kobiet i inspiruję się ich działaniami. Jestem przekonana, że jako kobiety powinniśmy się wspierać w działaniach, bo w końcu razem możemy więcej i lepiej.

Obecnie jest wiele kobiet, które wywierają znaczny wpływ na innych. W tym artykule przedstawię Ci takie, których być może nie znasz, a które hojnie dzielą się wartościowymi treściami. Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymać wskazówki, różnego rodzaju porady czy motywację, z pewnością znajdziesz na tej liście kilka osób, które również dla Ciebie mogą stać się niesamowitą inspiracją.

A oto moja lista przedsiębiorczych kobiet online (kolejność dowolna):

Pani Swojego Czasu Ola Budzyńska

1. Ola Budzyńska – Pani Swojego Czasu

W Polsce dla mnie numer 1! Uwielbiam naturalność, dosadność i niesamowity zmysł przedsiębiorczy Oli Budzyńskiej. Od lat śledzę ją głównie na Instagramie i jestem zachwycona. A jeszcze bardziej się zachwyciłam, kiedy nawiązując do jednej z jej relacji, nagrałam swoją i Ola ją polubiła. Ech, ten internetowy świat: nawet wielcy są blisko nas.

blog Justyna Kopeć Agnieszka Gaczkowska oplotki

2. Agnieszka Gaczkowska – Oplotki

Jak z rękodzielnictwa można stworzyć markę o milionowych obrotach i pracować z korporacjami – tego dowiesz się od Agnieszki. Naturalna, niesamowita, pokazująca swój biznes również od kulis. Uwielbiam nie tylko ją obserwować i czerpać inspirację, ale również nasze osobiste rozmowy.

blog Justyna Kopeć Natalia Hatalska

3. Natalia Hatalska – futurolożka

Założycielka Infuture Institute. W bardzo przystępny sposób informuje o trendach przyszłości. Ma niesamowitą wiedzę i robi świetny research, dzięki czemu ufam jej spostrzeżeniom. A jej książka „Wiek paradoksów” powinna być przeczytana przez każdą z nas!

blog Justyna Kopeć Magda Mołek

4. Magda Mołek – W moim stylu

Niesamowity transfer z telewizji do internetu i mówi, że już tego miejsca nie zamieniłaby na to, co było wcześniej. Co tydzień czekam na kolejny odcinek programu “W moim stylu” na YouTube. Odważna i uważna w poruszaniu ważnych dla kobiet tematów. Ja jestem zachwycona.

blog Justyna Kopeć Janina Bąk Janina Daily

5. Janina Bąk – Janina Daily

To chyba nie przypadek, że znalazła się na 26 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych Polaków magazynu Newsweek za 2021 rok. Jej sposób komunikacji dla mnie rozwala system. Nie dość, że jest panią od statystyki, to jeszcze jej poczucie humoru otwiera nawet najbardziej zamknięte umysły.

blog Justyna Kopeć Katarzyna Nosowska

6. Katarzyna Nosowska

Nadal śpiewa, a do tego od jakiegoś czasu zrobiła niezłe zamieszanie na polskim Instagramie. Jej satyryczne komentarze codzienności i… celebrytów cieszą się niesamowitym zainteresowaniem. Na ich kanwie powstała pierwsza książka „A ja żem Ci powiedziała”. Przeczytałam ją w pół dnia. Tak jak i następną. A do tego tuż przed pandemią byłam na jej występie życiowo-satyrycznym. Mega!

blog Justyna Kopeć Anna Sudoł

7. Anna Sudoł – Królowa Ziemniaków

Żyje po swojemu i pokazuje innym kobietom, jak żyć po swojemu. Jako kobieta plus size ma duży dystans do siebie i czasami prowokuje innych do odważnego, innego myślenia o sobie. „Jesteś wystarczająca” to hasło, które dla mnie jest jednoznaczne z jej marką.

blog Justyna Kopeć Eliza Wydrych

8. Eliza Wydrych – elajza

Jak żyć w zgodzie ze sobą, a jednocześnie robić naprawdę duży biznes online – o tym na pewno dowiesz się z profilu Elizy. Uwielbiam jej cykl „O pieniądzach i zarabianiu”. Szczerze, bez niepotrzebnego krygowania się – tak rozmawia ze swoimi gościniami.

blog Justyna Kopeć Kamila Rowińska

9. Kamila Rowińska – Kobieta Niezależna

Mimo, że dzisiaj już nie podążam za Kamilą, to jednak oddać jej trzeba, że hasło kobieta niezależna niesie jak sztandar od wielu lat. Ja na pewno jej zawdzięczam swoją niezależność po rozwodzie, a właściwie na nowo znalezienie swojej siły. Bo to od szkoleń Kamili zaczęła się moja droga w rozwoju osobistym i w zmianie życia.

blog Justyna Kopeć Olga Kozierowska

10. Olga Kordys Kozierowska – Sukces Pisany Szminką

Kobieta, która podąża i realizuje własne pasje. A tych ma sporo: pisze, gra, prowadzi audycje w radio, ale chyba najważniejsze jest to, że wspiera inne kobiety w działaniu.

______________________
To moja lista top dziesięć. Uwielbiam się inspirować działaniami tych kobiet i wierzę, że także dzięki nim poszerzam perspektywę widzenia i prowadzenia swoich działań.

Ciekawa jestem jednak, czy którąś z tych kobiet Ty również śledzisz – napisz mi o tym w komentarzu. A może do mojej listy dodasz jeszcze jakąś przedsiębiorczą kobietę?

5 5 votes
Ocena artykułu

O Autorce

Justyna Kopeć

Justyna Kopeć

Strateżka marki osobistej

Towarzyszę liderkom w rozwoju marki osobistej i biznesu online. Jestem PR-owcem oraz specjalistką marketingu online. Prowadzę szkolenia, z których dotychczas skorzystało ponad 7000 osób.

Jako przedsiębiorczyni jestem właścicielką agencji marketingowej Blue Brand. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz Polish Business Club.

Jestem autorką i współautorką 10 książek, z których ostatnia to “Marka osobista i biznes online (nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet)”.

Jeśli chciałabyś, abym pomogła Tobie przejść drogę tworzenia własnej marki osobistej i biznesu online – zachęcam do kontaktu. Prowadzę zarówno audyty dotychczasowych Twoich działań offline i online, jak również opracowuję strategie i je wdrażam.

Przejdź na stronę KONSULTACJE i zapisz się na niezobowiązujące 20-minutowe bezpłatne konsultacje ze mną.

jak założyć swój sklep online

Przeczytaj także

10 cech naprawdę dobrej marki osobistej

10 cech naprawdę dobrej marki osobistej

Czym właściwie jest osobista marka? To tak naprawdę po prostu sposób w jaki inni postrzegają Ciebie i Twoją unikalną tożsamość. W erze mediów społecznościowych, budowanie dobrej marki osobistej stało się niezwykle ważne. W końcu przedstawienie siebie w pozytywnym...

10 kroków do stworzenia lepszej strategii marketingowej

Stworzenie skutecznej strategii marketingowej to klucz do powodzenia w biznesie. Dzięki dobrej strategii zwiększysz zasięg swojej marki, przyciągniesz nowych klientów i zwiększysz swoje przychody. W tym artykule przedstawię 10 kroków, które pomogą Ci stworzyć lepszą...

Jakie umiejętności są potrzebne marce osobistej do rozwoju?

Budowanie marki osobistej wymaga nie tylko wytrwałości i kreatywności, ale również określonych umiejętności, które pomogą Ci rozwijać swoją markę i przyciągać klientów. W dzisiejszych czasach, świat biznesu zmienia się bardzo szybko i jako marka osobista musisz być w...

7 rad dla kobiet, które rozpoczynają swój biznes online

Rozpoczynanie swojego biznesu może być zarówno ekscytujące, jak i przerażające. Jednak, dzięki Internetowi, możesz zacząć budować swoją markę i generować dochód w zaciszu własnego domu. W tym artykule, przedstawię 7 rad dla kobiet, które rozpoczynają swój biznes...

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze